PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=609792}

Thor ratuje przyjaciół

Hetjur Valhallar - Þór
4,4 742
oceny
4,4 10 1 742
Thor ratuje przyjaciół
powrót do forum filmu Thor ratuje przyjaciół

Film beznadziejny. Kolejna bajka zrobiona dla kasy, bo przecież nie ma na co pójść z dziećmi do
kina. Nuda, brak logiki, drętwa animacja, brzydkie postacie, nieciekawe dialogi, brak sensu w całej
historii, nic śmiesznego...

dynastes

ile masz lat żeby oglądać takie filmy ??!

nillvo

Byłem z dziećmi...

użytkownik usunięty
nillvo

Ma na 100% wiecej od Ciebie.

Twoje 100% okazuje się być mocno przesadzone

użytkownik usunięty
nillvo

Nie sadze.

a jednak

użytkownik usunięty
nillvo

Zrozum, dzieci maja charakterystyczny - irytujaco-komiczny - styl wypowiedzi. Ty moze masz 15-17 lat gora i tyle w temacie.

Hm Ty nie jesteś ani komiczny ani irytujący tylko suchy, a łapiesz się w te widełki które opisałeś. Więc definicja dziecinności może być różna.

użytkownik usunięty
nillvo

I jak widac mam racje. Milo, ze po moimi przytyku chociaz zaczales zwracac uwage na interpunkcje. Beda z Ciebie ludzie, bo potrafisz sie uczyc co dzis jest bardzo, bardzo rzadkie.

no właśnie nie masz racji, pomyliłeś się i to bardzo. W sumie nie dziwie się

użytkownik usunięty
nillvo

Jak kazdy nastolatek musisz miec koniecznie ostatnie slowo. Nie wazne z sensem czy nie, wazne aby tupac noga do samego konca. Masakra. Ja pasuje. Szkoda mi czasu. Chcesz z siebie robic w zyciu blazna - prosze bardzo.

Doskonale się podsumowałeś. A teraz skończ pisać przez zaciśnięte zęby, bo robi się straszny offtop. A na przyszłość dwa razy zastanów się zanim będziesz komuś usilnie wmawiał że jest nastolatkiem, toż to robota dla hipnotyzera :)

nillvo

Aby rozwiać wątpliwości: 36 wiosen sobie liczę...

dynastes

ale moze ktoś powie czy jest w necie ten gniot ?:)

marcino241984

Jest na freedisc kropka pl

ocenił(a) film na 2
dynastes

Ja poszlam na ten film bo nic innego w godzinach ktore mi pasowaly nie grali. Liczylam na smieszna produkcje rysunkowa. Niestety nie bylo ani smiesznie ani ciekawie. Po okolo 20 minutach seansu zasnelam...

dynastes

Film robiony dla kasy... Okej, popatrz jednak na kontekst historyczny jego powstania (wspieranie przemysłu filmowego na Islandii po kryzysie - inwestycja podobna jak "Niepamięć" czy "Sekretne Życie Waltera Mitty'ego", która miała zasilić tą branżę).
Brak logiki? Ja za to widziałem wiele nawiązań do mitów - strata oka przez Odyna, marsz olbrzymów na Walhallę, różne zaświaty czy wreszcie pojedynek Thora ze starością (i wiele, wiele innych nawiązań). Ja się cieszę, że taki film powstał i miał do powiedzenia coś innego w temacie, niż marvelowskie filmy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones