PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=858867}
4,7 9 165
ocen
4,7 10 1 9165
3,5 4
oceny krytyków
Thunder Force
powrót do forum filmu Thunder Force

Nie rozumiem skad taki atak - czyżby filmy o superbohaterach były tylko fajne, gdy są nimi wysportowani faceci? Nie jest to jakieś arcydzieło (ale żaden film o superbohaterach nie jest), ale przyjemnie się to ogląda, jest zabawny, ale oczywiście, każdy może lubić co innego.

ocenił(a) film na 2
daria926

Oczywiście że każdy lubi co innego, ten film wielka kooopa!!! i zabawny nie był w ogóle.

ocenił(a) film na 3
daria926

Gdzie jest zabawny? Usnąłem w połowie. Wystarczy obejrzeć zwiastun by już nie oglądać filmu.

ocenił(a) film na 10
daria926

Fajna komedia, lekka zależy co kogo rozśmiesza , więc każdy swoje zdanie ma.

ocenił(a) film na 2
daria926

No właśnie liczyłam na to, że otyłość "bohaterek" będzie głównym powodem komedii. Ale ktoś chyba próbował przemycić ideologie "gruby jest OK" i wyszło żałośnie.

ocenił(a) film na 2
daria926

Skoro każdy lubi co innego, to dlaczego ludziom, którzy oceniają tak marnie ten film - dorabiasz ideologie, które nijak się nie mają do tego tworu? Ten film to porażka od samego początku i nie dlatego ze bohaterem jest kobieta.

ocenił(a) film na 6
daria926

Mi również przyjemnie się oglądało. Podoba mi się to gdy ktoś potrafi się z siebie śmiać, ma dystans i może zagrać coś co podkreśli pewne wady - moment wsiadania i wysiadania z samochodu mistrzostwo :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones