PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=858867}
4,7 9 165
ocen
4,7 10 1 9165
3,5 4
oceny krytyków
Thunder Force
powrót do forum filmu Thunder Force

Dno i agitacja

ocenił(a) film na 1

Abstarhujac od żałosnego i wymuszonego scenariusza jak i gry aktorskiej to jeszcze bardziej żałosne jest agitowanie homoseksualizmem, rzygac sie chce.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 3
stjopan82

tam nie było żadnej agitacji, tylko gagi

ocenił(a) film na 2
stjopan82

Mi sie bardziej podobalo laboratorium, gdzie biali byli na recepcji a wszyscy naukowcy czarni XD nie no zaden rasizm, wcale nie robią z murzynów debili których trzeba na siłę przerysowywać w roli intelektualistów XD

ocenił(a) film na 2
sheppre

Miałem takie samo odczucie

ocenił(a) film na 2
stjopan82

Dokładnie agitka neobolszewicka pełną gębom, babcia się modliła żeby wnuczka była lesbijką ....acha na pewno.

ocenił(a) film na 2
stjopan82

Tylko homoseksualizm? Kobieta na widlaku napierdzielająca piwo. Czarnoskórzy naukowcy, 14-letnia Afroamerykanka z magistrem pracująca do późna, źli faceci, religia i homoseksualizm. Ciężko się wyluzować na filmie gdy porusza on non stop polityczne tematy. Zamiast śmiać się z dowcipu to człowiek się zastanawia co jest nie tak z tym światem.

ania_jon

Miałbyś takie samo zdanie jeśli poruszaliby wątki typowo prawicowe? Białych naukowców, 14 -letnich białych magistrów, złe kobiety, religia w wiarę Jezusa i napier*alanie heteroseksualnymi związkami, które w żaden sposób nie wypychają fabuły do przodu tylko są bo tak, bo baba i chłop prawdziwa rodzina.

ocenił(a) film na 2
junghwa

Nie wiem jakie miała bym zdanie - pasowało by najpierw zobaczyć takiego jednorożca :). A swoją drogą - film który opisałeś - wyobrażasz sobie reakcje na takie coś - to by była dopiero komedia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones