PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=858867}
4,7 9 165
ocen
4,7 10 1 9165
3,5 4
oceny krytyków
Thunder Force
powrót do forum filmu Thunder Force

Tego jeszcze nie grali xd

GamoraRuss

Jesteś żenujący.

ocenił(a) film na 2
Marcysia_18

Ale to Ty otworzylas konto tylko i wylacznie po to aby ocenic ten beznadziejny syf xd kto jest bardziej zenujacy?

GamoraRuss

Nie. Utworzyłam konto, bo utworzyłam konto. Ty też kiedyś utworzyłeś konto, prawda? Czy urodziłeś się z kontem na filmwebie?

ocenił(a) film na 2
Marcysia_18

Tylko Ty utworzylas te konto tylko po to aby dac temu gniotowi pozytywną ocene i jeszcze masz problem z moim wpisem? Co zlego napisalem? Dwie grube superbohaterki tego jeszcze nie grali, czy grali?

ocenił(a) film na 3
GamoraRuss

Ale powiedzmy sobie szczerze, twój komentarz wysokich lotów nie był, to potem się nie dziw, że ci go ludzie wytykają.
Następnym razem pomyśl o czymś bardziej merytorycznym, chociaż odrobinę.

ocenił(a) film na 2
Prozalina

Ale badzmy szczerzy dwie ulane suberbohaterki? Przeciez one in real life po 100 metrach maja mokre plecy jakby co dopiero z basenu wyszli

GamoraRuss

Ale bądźmy szczerzy, jesteś w ogóle Polakiem?

ocenił(a) film na 2
Marcysia_18

Marcysia ssij jaja

Globa

O. Kolejny rusek.

ocenił(a) film na 3
GamoraRuss

Merytoryczne wobec filmu... proponuję jednak zapoznać się z definicją terminu.

Rozmowa o fizjonomii aktorek które ktoś celowo zatrudnił do takiej a nie innej roli, jest co najmniej niepoważna.

ocenił(a) film na 2
Prozalina

Ale to był BARDZO DOOBRY komentarz do tego syfu

Globa

Nie był.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
GamoraRuss

Wyraźnie napisałam, że twoja wypowiedź była żałosna. Bo była. O jakiej ty urazie mówisz? Twoim celem było obrażenie? Smutne, że potrzebujesz robić takie rzeczy by poczuć się na chwilę lepiej sam ze sobą. Wybaczam Ci, bo masz około 9-10 lat. Mniej więcej 11-latkowie zaczynają posiadać już własne merytoryczne argumenty i rynsztokowy humor przestaje ich bawić. Pa!

ocenił(a) film na 2
Marcysia_18

MaSz 11lAt xd Dobre, dobre. O jakich ty merytorycznych argumentach piszesz? Co ja mam argumentowac? To ze sie splakalas, ze napisalem cos o ulanych superbohaterkach? TWoJa wyPowieDz bYla zalOsnA - ok ale kto pytal? Jakie ku*** globa? Schizofremiczko odlacz kabel od neta.

GamoraRuss

Będzie dobrze. Nie myśl za dużo. Jest ok.

ocenił(a) film na 2
Marcysia_18

No za ciebie nie bede myslal xd Gdzie te twoja merytoryczne argumenty? Skonczyly sie "jestes zalosny bo tak"? Es

GamoraRuss

Nie bardzo wiem czego oczekujesz. Czy chcesz bym Ci udowodniła, że ad personam i obrażanie ludzi nie jest merytorycznym argumentem? Obawiam się, że masz zbyt mało połączeń neuronowych by przyswoić taką informację. Jak popracujesz nad IQ i EQ to się zgłoś, chociaż wydaje mi się, że sam do tego dojdziesz wraz z rozwojem inteligencji i zwiększeniem dojrzałości. Papatki.

GamoraRuss

Nie jesteś ruskiem... Globa to ty. Czy masz jeszcze jakieś inne konta? Pochwal się.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones