PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106409}
5,0 860
ocen
5,0 10 1 860
Thunderbirds
powrót do forum filmu Thunderbirds

4/10

ocenił(a) film na 4

Za dubbing powinno być 0 aczkolwiek to film dla najmłodszych zatem dubbing musi być. Vanessa - Matko.... że też to
aktorskie czuczło trafiło do filmu... ona naprawdę nie ma talentu.

Dałem 4 bo za stary chyba na takie filmy jestem i po prostu nudziłem się w czasie filmu.
Jeśli miałbym polecić dziecku - to dałbym nawet 10 pkt - za zajęcie dziecka przez 1,5 godziny przed telewizorem bez baw,
że coś zmajstruje, myślę, że byłoby bardzo zajęte seansem.

Unibet_78

Nie znam tego filmu, więc nie oceniam, ale to było dość dawno, a to "czuczło bez talentu" zagrało już w całkiem innych filmach, gdzie pokazało, że z tym talentem nie tak źle. Wydawanie pochopnych ocen nic nie kosztuje, ale czasem warto trochę lepiej zorientować się w temacie.

ocenił(a) film na 4
jan_niezbedny0

Nie widziałeś, jak zagrała w tym filmie to nie wiem, co masz do mojej oceny tego właśnie filmu i fatalnego gry aktorskiej w tym właśnie filmie?

Unibet_78

Bo posłużyłeś się tym jednym filmem, by uogólnić i wykreślić ją z kina na amen, nie widzisz tego?
A to jakby nie patrzeć było dość dawno i ona była wtedy dzieciuchem. Nawet jeśli zagrała słabo (czego nie wiem), to dużo wody w Kolorado od tej pory upłynęło :)

ocenił(a) film na 4
jan_niezbedny0

Widziałem kilka filmów z nią, nadal uważam, że drewno.

Unibet_78

Ja widziałem kilka ostatnich, już tzw. "dorosłych" filmów i nie sądzę.

ocenił(a) film na 4
jan_niezbedny0

ja właśnie o tych filmach, ja uważam, że jest drewniana i tyle To moja opinia mam do niej prawo.

Unibet_78

Nie odmawiam ci go. Po prostu nie widzę tam nic drewnianego, może to raczej uprzedzenia. Ale miej sobie opinię jaką chcesz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones