PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=687845}
424
chce zobaczyć

Time Framed
powrót do forum filmu Time Framed

Ciekawa jestem czy kreacja cholernie przystojnego, zarozumiałego, pewnego siebie, ale
także czułego i z czasem wrażliwego wampira, pozwoli nam na swobodne oglądanie "Time
Framed". Swoją "przygodę" z Ianem rozpoczęłam kiedy pierwszy raz, całkowicie
przypadkowo obejrzałam "The Vampire Diaries".. Zaczęło się od jednego niewinnego
odcinka, a skończyło na totalnej obsesji na punkcie tego serialu, aktorów i związków - tych
serialowych, ale także poza. Dla mnie Ian Somerhalder zawsze będzie Damonem, może
dlatego, że po prostu uwielbiam jego serialową osobowość, wręcz można rzec kocham,
choć pewnie wielu zastanowi się, jak można kochać kogokolwiek nie rozmawiając z nim,
nie mogąc dotknąć.. Raczej mam tutaj na myśli platoniczną miłość :p Gubiąc po drodze
główny wątek, jednak wkraczam na dobry tor, mej internetowej wypowiedzi! Z jednej strony
pragnę jak najszybciej zobaczyć owy film (z czystej ciekawości), a z drugiej mam wrażenie,
że może być on kolokwialnie mówiąc klapą.. Mam nadzieję, że mój ulubiony aktor (a nie
mam ich wielu, choć jestem zwolenniczką kina, a więc widuję wielu), podoła i uczyni "Time
Framed" wielkim hitem! ;)

hanszaa

Jak dla Ian dobrym aktorem nie jest. Jest średni, nawet bardzo. Jasne - rola Damona jest świetna, ale Damon to arogancki, pewny siebie facet z przypływem dobrych uczuć - i to na tyle. Jako Marco Polo nie był przekonywujący, w Pulsie również. Chociaż fakt - ciężko oderwać od niego wzrok ;)

Anamoly

Moja opinia jest subiektywna, jest to wiadome, dlatego też z wielkim trudem jest mi milczeć w sprawie twojej oceny Iana. Jak zdążyłaś wywnioskować, jestem jego wielką zwolenniczką nie tylko oceniając jego zmagania filmowe, ale także biorąc pod uwagę jego charytatywną przygodę z fundacją, której jest założycielem. Jednakże pozostawmy ocenianie jego umiejętności gry aktorskiej. Nie odwołujmy się do filmów sprzed kilku lat (nawiązuję do tych, wymienionych przez Ciebie Anamoly m.in. Pulse). Ale także nie kręćmy się wokół jego filmowych postaci, w jakie się wcielił. Skupmy się tylko na tytułowych nazwiskach. W tytule postanowiłam skonfrontować dwie zupełnie inne postacie - Damon Salvatore i Agent Truman Black. Na celu miałam to, abyście dzielili się swoimi przypuszczeniami i odczuciami. Zabawmy się w "Time Framedowych wieszczy" i przepowiedźmy przyszłość owej ekranizacji!
A więc "rzucam" temat, który pozwoli wam na chwilę refleksji : Czy znając Iana Somerhalder'a z tak specyficznej roli - jednego z braci Salvatore, będziemy w stanie oddzielić te zupełnie inne filmowe, wykreowane rzeczywistości?
Przypinanie aktorom serialowych osobowości, jest bardzo dobrze znaną "chorobą", na jaką cierpią.
Przyznaje, że zaliczam się do tego grona, dla których Ian to Damon!

hanszaa

Mnie Ian zauroczył w Amerykańskich nastolatkach, piękny błękit oczu :) Polecam Young Americans!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones