PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=658889}
7,3 291
ocen
7,3 10 1 291

To Boldly Flee
powrót do forum filmu To Boldly Flee

Zakończenie mnie strasznie zasmuciło :( Zresztą Doug powiedział, że odchodzi od postaci Critica, więc jeszcze gorzej się poczułam przez to zakończenie
A film jak zawsze super :)

ocenił(a) film na 7
martosz345

Po 1 - Nie pisz takich rzeczy w głównym wątku ponieważ mogą się zdarzyć osoby które nie oglądały - a ty zaspoilerowałaś niczym Chester:).
Po 2 - jestem pewien że za rok powróci ponieważ Doug szanuje swoich fanów i będzie mu smutno widząc ich żal po ukatrupieniu ulubionej postaci widzów całego CA w tak bezsensowny sposób. Już teraz zgaduję że za rok w filmie rocznicowym wróci z martwych - nie raz sugerowano że NC jest jak Jezus więc jak mógłby nie mieć mocy powrotu:). Oczywiście nie będzie już tak często recenzował filmów - może nawet zaledwie parę na rok ale po prostu na pewno się ulituje z czasem.

tc1987

Mam nadzieję, że się ulituję. To jeden z najfajniejszych recenzentów w necie. Może Santachrist jakoś mu pomoże? Fajnie by było.

ocenił(a) film na 7
martosz345

Cała nadzieja w tym że ludziom ponoć źle ogląda się tą nową serię - choć oczywiście zawsze są wyjątki. Ja jak dotąd obejrzałem tylko ten jego pierwszy film o Mrocznym Rycerzu i nie ukrywam - dla mnie okazał się bardzo niestrawną papką przy której nawet "Brat Jokera Melvin" brzmi lepiej. W połączeniu z infamią jaka teraz spotyka Spoonego na TGwtG sprawia to całościowo gorzkie wrażenie.

Najbliższy film rocznicowy pokaże czy już wtedy Doug będzie miał dość odwagi do przyznania że rzeczywiście ten projekt jest jako taką klapą i w jakiś humorystyczny sposób przywróci w "4" swoją postać do życia:).

ocenił(a) film na 3
tc1987

Stary! Masz przestarzałe informacje! Demo Reel upadło, a NC wrócił już miesiąc temu! Ba! Nawet zdążyli już na polski przetłumaczyć pierwszy odcinek po powrocie: https://www.youtube.com/watch?v=GAXV5jhndN8 :) Nie ma za co!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones