film

To musi być miłość

2021
1h 40m
4,8 4 262
oceny
4,8 10 1 4262
Gdy matka postanawia uciec z miasta i w samotności przemyśleć jeszcze raz decyzję o ślubie, niespodziewanie dołączają do niej córki. więcej mniej
To musi być miłość zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Czeski film
"To musi być miłość" jest więc klasyczną polską komedią romantyczną polukrowaną bożonarodzeniowymi mądrościami... ... czytaj więcej
To musi być miłość
Zwiastun nr 1
To musi być miłość
Spot nr 2
To musi być miłość
Spot nr 1
nr 1 2021-10-11T11:23:03 https://fwcdn.pl/webv/91/93/59193/59193.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/284/851084/To_musi_byc_milosc_trailer_2aJ.vp9.1080p.webm

Kto powiedział, że z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach? Trzy siostry są przyjaciółkami od serca, które trzymają się razem na dobre i za złe, niezależnie od wybryków swoich facetów. Gdy ich matka postanawia uciec z miasta i w samotności przemyśleć jeszcze raz decyzję o ślubie, niespodziewanie dołączają do niej córki. Choć pobytKto powiedział, że z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach? Trzy siostry są przyjaciółkami od serca, które trzymają się razem na dobre i za złe, niezależnie od wybryków swoich facetów. Gdy ich matka postanawia uciec z miasta i w samotności przemyśleć jeszcze raz decyzję o ślubie, niespodziewanie dołączają do niej córki. Choć pobyt rozpoczynają na kanapie w stylu Bridget Jones, w ramach rodzinnych obrad muszą zdecydować co dalej, bo każda z kobiet przechodzi teraz własne, miłosne zawirowania. Czy ich faceci w swojej totalnej niezdarności znajdą sposób, żeby odzyskać serca sióstr?

boxoffice
$1 740 520 na świecie
$1 740 520 poza USA
dystrybucja
Mówi Serwis
studio
Akson Studio / Cyfrowy Polsat (koprodukcja) / Polkomtel (koprodukcja) / więcej
tytuł oryg.
To musi być miłość
inne tytuły
Zdjęcia do filmu kręcono w Warszawie i Sopocie (Polska), oraz Pradze (Czechy).
Zdjęcia do filmu powstały w styczniu 2020.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych
Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Bardziej by tu pasowal :)
Czyli kolejna polska pseudo smieszna polska "komedia" z bialym plakatem i fabula rownie realna co zwyciestwo polskich pilkarzy z Real Madryt :)

I oczywiście ciągle te same twarze z warszafkowej szajki kolesiostwa. Po zwiastunie wnioskuję, że dialogi też pisał ktoś absolutnie po znajomości.

Listy do M.?

użytkownik usunięty

Obejrzałam zwiastun w kinie i myślałam, że TVN dla niepoznaki nie nazwał filmu "Listy do M 5", a to Polsat pozazdrościł świątecznego filmu. ;) I jeszcze aktorów podebrał.

Do pudełka z napisem "Filmy, których nigdy nie obejrzę" Nawet przypadkiem jak gdzieś niechcący będzie to leciało, to wyjdę.