PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=779305}

To przychodzi po zmroku

It Comes at Night
5,5 25 968
ocen
5,5 10 1 25968
7,0 21
ocen krytyków
To przychodzi po zmroku
powrót do forum filmu To przychodzi po zmroku

Zapowiadał się naprawdę obiecująco, oglądałam zwiastun który zmraża krew w żyłach, poszłam do kina, pierwsze kilka scen było dobre pod względem strachu, cały czas oczekiwałam na chwile grozy, ale niestety po 1,5 godziny seansu wyskoczyły napisy końcowe. Nic ale to dosłownie nic nie było strasznego i ciekawego. Przysięgam najgorszy film na jakim byłam

ocenił(a) film na 1
olaawolaa

100 % popieram. Dramat rodzinno obyczajowy a nie horror.

ocenił(a) film na 7
olaawolaa

Bo kazdy horrorek musi miec diably,duchy i inne katolickie zabobony co nie?Eh...

użytkownik usunięty
soboliew

Tak.
Muszą w nim być także jumpscare'y, głośne efekty dźwiękowe i darcie mordy.
W przeciwnym wypadku jest "niestraszny" xD

ocenił(a) film na 3

Tu nawet klimatu nie było

użytkownik usunięty
Haniko

Skoro tak mówisz.

ocenił(a) film na 7
Haniko

W sumie,jakby nazwali to thrillerem albo postapo-dramatem to by ludzie się nie przypieprzali...

ocenił(a) film na 1
soboliew

Przypieprzaliby się, ponieważ film ten jest nudny i nie potrafi niczym zainteresować. Aczkolwiek przypieprzanie się byłoby na pewno mniejsze, gdyby dystrybutor nie oszukał ludzi, pisząc, że to horror i dodając w trailerze napis: "Najbardziej przerażający horror tego roku!".

ocenił(a) film na 7
slawmm

Nie przypieprzaliby się,bo fani jumpscare-ów z szafy by na to nie poszli...

soboliew

i film obejzaloby 500 osob, zgadzam sie, osobiscie uwazam ze stracilem czas i pieniadz.
przy odpowiedniej zapowiedzi uniknalbym tego.

El_Draque

Ty chyba szkoly unikales, wiec nie trac czasu i zakup slownik ortograficzny. Obejrzalbys jak sie pisze obejrzalbym.

sankt1910

o prosze, otrzaskany dyskutant, podarujesz mi?

El_Draque

Trolliku niech ci tata kupi.

wystarczy dobry pomysl i scenariusz, a ten mozna machnac w przerwie miedzy 2 a 3 piwem.

użytkownik usunięty
El_Draque

Ten film ma bardzo dobry scenariusz.

scenariusz tego filmu miesci sie na polowie kartki a4...
mam tez taka teorie, ze poczatkowo rezyser zrobil inny film, ale byl tak zly, ze producent postanowil przemontowac to na "horror".
to tlumaczyloby wiele bezsensownych i nieklejacych sie scen, jak ta z opowiescia o 2 kompletach kluczy do wejscia (kiedy caly czas widac ze tam jest tylko rygielek) oraz ten godny pozalowania trajler...

użytkownik usunięty
El_Draque

Nie masz pojęcia, czym jest scenariusz.

nadal za to potrafie odroznic dobry od kiepskiego.

użytkownik usunięty
El_Draque

Te dwa stwierdzenia wzajemnie się wykluczają.

dobry i kiepski? jak najbardziej. ten scenariusz jest kiepski i to wyklucza go z grona tych dobrych.

użytkownik usunięty
El_Draque

Nie.
Brak podstawowej wiedzy na temat tego, czym jest scenariusz wyklucza umiejętność odróżnienia dobrego od kiepskiego.

bedziesz sie spieral, ze scenariusz byl dobry ale film kiepski?
naucz mnie czym jest scenariusz zatem, bo ten nadal wydaje mi sie slaby.

ocenił(a) film na 5
olaawolaa

Uwaga, bo autorka tej pięknej "opinii" to troll albo kretynka (Ocena dla Kac Wawy: 10, serio?).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones