PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31793}

To wspaniałe życie

It's a Wonderful Life
8,1 25 660
ocen
8,1 10 1 25660
8,0 26
ocen krytyków
To wspaniałe życie
powrót do forum filmu To wspaniałe życie

A przecież ten film to arcydzieło, jeden z najlepszych filmów jakie widziałem i zdecydowanie najpiękniejszy film świąteczny w historii kina!!!

dejwid_filmweb

komentarze są zbyteczne...jeden z najlepszych filmów w historii kina i ja na 99% lepszego nie obejrzę już, czuję się spełniony pod tym względem, mogę spokojnie umrzeć :)

ocenił(a) film na 10
dejwid_filmweb

Filmowy cukiereczek, słodki aż oczy bolą co absolutnie nie jest jego wadą :) Film którym nie sposób się znużyć. Czasem mam wrażenie, że wszystko to co w nurcie kina romantyczno-familijnego powstaje zostało już dawno przez Franka Caprę wymyślone.

ocenił(a) film na 10
dzikakulka

No jasne, że tak jest. W dzisiejszych czasach wszyscy ściągają od Capry, bo sami nie potrafią nic piękniejszego wymyślić : )

dejwid_filmweb

Skoro wszyscy kochamy ten film, to nie można się z nikim pokłócić i nudno trochę:D

ocenił(a) film na 10
krysiron

Absolutnie sie nie zgadzam:)
Na pewno nie jest to jeden z najlepszych filmów tego rodzaju, gatunku.
Tylko najlepszym.
Jedyna wada tego filmu: Data produkcji (Tylko ona moze zniechecic do ogladania) Ale zapewniam ze nikt nie bedzie zalowal szybko mijajacego czasu podczas ogladania sztuki aktorstwa z dawnych lat, prawie bez efektow specjalnych a jednak tak ulozonych w calosc ze zapomnimy o tym:
Film przezyl wiekszosc z nas .....
A jezeli ktos by chcial go zobaczyc, nie wie gdzie....skontaktuj sie ze mna;)

ocenił(a) film na 10
gregaw

dlaczego data jest wadą produkcji? Film nie jest towarem z datą ważności. Jeśli jakieś dzieło jest SUPER ono przetrwa pomimo przeciwności losu. Dla widza niewymagającego wystarczy kanał MANGO. Dla mnie TVP 1 i TVP 2 gdzieś pogubiły się. Masa serialików, wartościowe filmy od 22.45. Tak to wygląda. Dobrze, że TVP Kultura czasem rzuci jakiś dobry kąsek. TVP HD też potrafi czasem zaszaleć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones