PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=711}
7,4 192 931
ocen
7,4 10 1 192931
8,1 34
oceny krytyków
Toy Story
powrót do forum filmu Toy Story

Od początku do końca. Przesłanie, ogólnie klimat. Opowieść o przyjaźni prawdzie, zazdrości. Wszystko tak złożone, że czlowiek byłby głupcem gdyby nie nazwał tego arcydziełem. Kto za młodu oglądał teraz w 3D uroni łezke na pamięć dzięciecych lat. Mam nadzieje, że i dzisiejsze dzieci poznają magię tej produkcji, tylko w sumie mogą nie zrozumieć, albo powiedzieć, że hała, bo pomijając to, że to nie tokio drift, ani MTV to jakie dziecko się bawi zabawkami?? Tylko komp i komp:/ hehe do tej pory w szafie w pudełku mam action-mana spadochroniarza, motomyszy z marsa i małego chudego wraz z innymi zabawkami jak gi joe:D Heh powspominałem:) no cóż. Takich bajek się już nie robi. Takiej klimatycznej muzyki jak w latach 80 też się już nie robi. Te czasy gdzież odeszły, zostało "szybko,łatwo, fajnie". Nawet odlot i wall-e pixara zaczynające się genialnie od połowy filmu schodzą na schematy i czar początku produkcji pryska.

ocenił(a) film na 9
Redgard

Przede wszystkim wspaniała przygoda, świetni bohaterowie pierwszego i drugiego planu oraz subtelne przesłanie, które w żadnym wypadku nie jest "nachalne". Myślę, że film ten ma specjalne miejsce w sercu u większości osób, które od przygód Chudego i Buzza rozpoczęły swoją przygodę z filmami animowanymi. Istny klasyk sprzed epoki Shreka, która niestety zmieniła standardy w tym gatunku.

Co do Odlotu i Wall-ego, kolejny raz napiszę, że Pixar znalazł się na równi pochyłej: od rewelacyjnego Ratatuj, który mogę postawić w jednym szeregu razem z Toy Story, przez bdb Wall-E do dobrego Odlotu. Mam nadzieję, że wraz z najbliższą produkcją wytwórnia ta wróci na swój rewelacyjny poziom.

Pzdr

ocenił(a) film na 9
Pablo1944pl

Co do Odlotu nie zgodzę się ,że jest tylko dobry. To świetna bajka, jedna z najlepszych ze stajni Pixara :)

a co do Toy Story... The best of the best :P
"Ty druha we mnie masz..." do dzisiaj jak podłapie to pół dnia podśpiewuje :D

pozdrawiam serdecznie!

Redgard

Gratulacje dla autora pierwszej wypowiedzi!

qwerty_147

Animacja w stosunku do której mam niesamowity sentyment!
Oglądając ostatnio w kinie przypominały mi się lata kiedy po raz pierwszy obejrzałam przygody Chudego i Buzza.. piosenki, od których słuchania łza kręciła się w oku .. to wszystko składa się na genialność i świetność kultowego już Toy Story.
Współczułam 7latkom siedzącym obok nas,że dopiero teraz, kiedy film znów wraca do łask mogą go poznać. Nie ma nic lepszego, niż oglądanie filmów z powracającym sentymentem, wspomnieniami słodkich lat '90 i beztroskiego dzieciństwa^^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones