PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=121936}

Trener

Coach Carter
7,8 107 465
ocen
7,8 10 1 107465
6,5 14
ocen krytyków
Trener
powrót do forum filmu Trener

8/10

ocenił(a) film na 8

bardzo dobry film, podobnych produkcji jest na pęczki, jednak z pewnością ta jest jedną z lepszych; znakomita historia, poruszająca, inspirująca i doskonale zrealizowana; na plus zakończenie, nie spodziewałem się takiego i oczywiście rewelacyjna kreacja Samuela L. Jacksona
Moja ocena: 8/10

ocenił(a) film na 10
Pauleta

"podobnych produkcji jest na pęczki,". Wymien choc pare podobnych to zwroce honor.To juz po prostu nie ten klimat, nie te lata.

ocenił(a) film na 8
stepcris

chodziło mi o te wszystkie filmy z trudną młodzieżą, trenerem który ich ogarnie i zaczynają wygrywać np. Friday Night Lights, Męska Gra, Tytani, Gang z Boiska, Sezon Rezerwowych, Męski Sport, Droga do Sławy, Cud w Lake Placid, Ścigając Marzenia, Gra Ich Życia, czy choćby nawet podpiąć można pod to już nie sportowe, ale w podobnych klimatach Młodzi Gniewni... od cholery jest podobnych filmów, te mi na razie przyszły na myśl, jest ich znacznie więcej, bo Amerykanie bardzo lubią te tematy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones