PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=121936}

Trener

Coach Carter
7,8 107 465
ocen
7,8 10 1 107465
6,5 14
ocen krytyków
Trener
powrót do forum filmu Trener

Bo w tym filmie kryje się takie samo przesłanie jak w muzyce 2paca i każdy z tych młodzieńców to takie 2paki.

ocenił(a) film na 9
Jordan66

no pasował by tam. Szkoda ze nie mial okazji, 2pac 4ever<3

ocenił(a) film na 8
jesse_b

2pac żyje, jego śmierć została sfingowana, musi ukrywać się przed federalnymi, pozdro dla kumatych!

PvL

To racja , Polecam obejżenie filmików na YT

ocenił(a) film na 9
Lecho1523

Ta, napewno , tak samo jak MJ i Mufasa i Kennedy

szymekhaha

http://www.youtube.com/watch?v=JmsiCvcos10

polecam obejżyj wszystkie części czyli 4 , potem sie wypowiedz , poczytaj trochę na necie o tym i się zastanów... Wszyscy wymienieni wyżej nie żyją i są na to niezbite dowody lecz przypadek 2paca jest inny i warty rozpatrzenia.
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
Lecho1523

Obejrzalem i nadal uwazam ze gosciu nie zyje:) a teoria 7 jest beznadziejna :P Anyway , mam nadzieje ze sie myle

szymekhaha

Oglądałeś wszystkie 4 części czy tylko tą co ci podałem ?

ocenił(a) film na 9
Lecho1523

Wszystkie :D były z 3 rzeczy dosc prawdopodobne ktore moglyby mnie sklonic do zmiany zdania :P a co do tego z west side i dominikany blabla to tez glupota : P

Ogolnie Blackmasking tam bylo przekonywujace

użytkownik usunięty
Lecho1523

ja widziałam 2 paca osobiście jak mieszkałam w stanach, nie wierzę by żył, na 100% by tak długo nie ukrywał trzeba się w końcu pogodzić z jego śmiercią. Znam cała historię tupaca, słuchałam go od dziecka znam każdy tekst w jego piosence i wiem o czym mówicie ale niestety on te teksty wymyślał dla wrogów, wiedział, że jego życie jest zagrożone, w ten sposób się bronił,po tym jak został postrzelony 5 razy i przeżył czuł się jakby był nieśmiertelny--stąd te jego teksty w piosenkach to była wojna

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones