PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=121936}

Trener

Coach Carter
7,8 107 465
ocen
7,8 10 1 107465
6,5 14
ocen krytyków
Trener
powrót do forum filmu Trener

Ciekawe czy ktoś wreszczie z tych wielkich znawców tego filmu pomoże mi
w znalezieniu jednej piosenki, której nigdzie nie ma. Chodzi mi tylko o
tytuł . . . Ona leci wtedy gdy trener zauważa łańcuch na sali
gimnastycznej, ktory blokuj wejście.. no słucham kto ją zna ????



SOrry za ten ton ale jestem w desperacji i szukam jej od dawna :)

butcher_5

Citizen Cope - Let The Drummer Kick
<za krótki>

paint

to nie ten! tam było coś w lyricsach "than in the game Mobb Depp " cos takiego

ocenił(a) film na 7
butcher_5

trener zauwaza lancuch? nie ma takiej sceny, ale pewnie mowisz o scenie jak dzieciaki zauwazaja, ze trener zamknal sale na lancuch..."untouchable", "comin from where im from", "enyoj the show", "no need from conversation","why you treat me so bad","move ya body", "oh boy", "locked up","can you feel the beat", "your love(is the greatest drug ive ever known", "coolie dance rhythm","all me peoples", "i like that","southside", "i changed my mind", "read your mind", "get out of me live, woman","halftime(stand up and get crunk!), "get low","time", "cant turn you loose","this one", "headsprung","she wants to move","you dont know my name","truth or dare","let me prove my love to you","booty shaker","everybody got their something","shut up", "let the drummer kick it","roll wit tou","why i love you","professional","dont know why i love you","same team no games","vasilon", dance sucka","lately","hope" i "off the wall".... to wszystkie piosenki z filmu. wujek youtube Ci pomoze znalezc wlasnie ta;)

kiera288

jest taka scena! zauwaza ze jest przeciety... zobacz sobie kiera288 te scene i mi pomóż bo nie mogę znaleźć tej piosenki

ocenił(a) film na 7
butcher_5

przewijalem ten film i nie zauwazylem tej sceny... zrobilem to ze 3 razy. chcialem dojsc do tego, ale teraz to po ptakach, bo juz nie mam tego filmu.

paint

Dzięki tego szukałem.

użytkownik usunięty
butcher_5

Shells - Why I Love You scena z 1:45 Carter wchodzi do szkoły z pudłami

to jest to , tego szukałem ! WIELKIE DZIĘKI Mityna

użytkownik usunięty
butcher_5

I do tej pory nie odnalazłeś tej piosenki? :PP

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones