PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=471947}

Trzej idioci

3 Idiots
7,7 4 558
ocen
7,7 10 1 4558
7,5 2
oceny krytyków
Trzej idioci
powrót do forum filmu Trzej idioci

Super

ocenił(a) film na 9

Myślałam że będzie to nic ciekawego ale myliłam się.Był to naprawdę fajny film.Wzruszał i rozśmieszał.Aamir miał bardzo fajną postac.Muzyka też niczego sobie :) Świetnie ukazana przyjaźń .Polecam

ocenił(a) film na 10
Tiina

w pełni się zgadzam! film który bije większość amerykańskich produkcji. Polecam!! Podobał się wszystkim, z którymi oglądałem

ocenił(a) film na 10
Tiina

Też na początku byłam sceptycznie nastawiona do tego filmu, ale po obejrzeniu diametralnie zmieniłam zdanie.
Film ten mnie zafascynował, jak i również główny bohater.
Pokazał on, że nie ma problemów bez rozwiązania, że wszystko jest możliwe. Zamiast narzekać działał, czasem ryzykownie ale w równie zabawny sposób. Więc film rozśmieszał ale też uczył. Uczy przyjaźni, daje pozytywną siłę, energię do działania.

Tiina

Tak :) Taki oto indyjski film, w którym nie boją się pokazać emocji. Nieraz płaczą, przytulają się faceci i jest to normalne. Nie ma twardzieli.
Troszeczkę może niektóre happy endy przesadzone, ale to nie szkodzi, dzięki temu film jest jeszcze pozytywniejszy ;)
Mam kolokwium za kilka godzin ale jak już zacząłem oglądac to nie mogłem przerwać. Ale nie żałuję :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones