PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=485468}

Trzej muszkieterowie

The Three Musketeers
6,2 51 845
ocen
6,2 10 1 51845
4,9 7
ocen krytyków
Trzej muszkieterowie
powrót do forum filmu Trzej muszkieterowie

Nigdy się na tym serwisie nie wypowiadam, ale dla tego filmu zrobię wyjątek. Jestem na świeżo po seansie i i jedyne co mi się nasuwa na myśl - jedno wielkie gówno. Nie żebym się nastawiał na film pokroju, nie
wiem, Dwunastu Gniewnych Ludzi, ale to co zobaczyłem to... Kaszana, tandeta, latające statki, Aramis niczym gość z Assassin Creed, Atos żywa łódź podwodna, Portos mocniejszy niż sam Herkules, w ogóle cuda
wianki i efekty jak z Matrixa. Zastanawia mnie jak tacy aktorzy zgodzili się zagrać w - jakby to określił pewien mój znajomy (w tym miejscu pozdrawiam!) - takim pawie. Christoph Waltz, Mads Mikkelsen czy nawet Ray
Stevenson. Nie mam pojęcia co oni tu robią. Po prostu beznadzieja. Boli mnie to bardzo, bo uważałem się za fana powieści Dumasa. Książka była absolutnie fantastyczna i na pewno będę do niej jeszcze wracał,
szkoda że nigdy jakoś nie udaje się tego dobrze zekranizować. Ale nawet dla porównania ten nowy Człowiek w Żelaznej Masce z DiCaprio był o niebo lepszy.

I jeszcze jedno. Bóg wie po co, ale przeglądałem ciekawostki na temat powyższego gniotu (bo filmem tego nazwać nie można) i znalazłem następującą perełkę:
"Kiedy straż kardynała goni Constance, jednemu ze strażników spada czapka."

Noż wow. Wybaczcie jeśli spoilerowałem, ale i tak nie warto oglądać. 2/10 tylko dlatego, ze wytrwałem do końca.

Pozdrawiam wszystkich hejterów.

ocenił(a) film na 2
metol

Mnie najbardziej boli jak bardzo zmienili głównych bohaterów, ten kto czytał chociaż pierwszą część muszkieterów od razu zrozumie co mam na myśli. Ten film ma jedynie tytuł wspólny z książka, niestety.

ocenił(a) film na 3
metol

Dumas przewraca się w grobie jak widzi co oni zrobili z jego książką. To powinno być karalne.

ocenił(a) film na 7
metol

luźny film rozrywkowy, luźna adaptacja a nie ekranizacja powieści. myślę że ocena 2 jest mocno krzywdząca. film może nie jest wybitnym dziełem filmowym, ale zwykłym filmym rozrywkowym, z ciekawymi efektami specjalnymi, świetnymi kostiumami i dbałością o detale scenografii i niezłą grą aktorską. 7/10

ocenił(a) film na 1
metol

masz całkowitą rację!!! film wygląda jak matrix przeniesiony w czasie

Myślałam ze to może tylko moja wielka miłość do Gene'a Kelly'ego i wersji z nim spowodowała taką niechęć do tej wersji jednak im dłużej oglądałam tym było gorzej, coś strasznego, zarówno bohaterowie, jak i fabuła a już w szczególności efekty specjalne, to woła o pomstę do nieba!!! i masz rację jak ci wspaniali aktorzy zgodzili się zagrać w tym... czymś ?!?!?! zagadka
moim zdaniem ten film jest kompletną pomyłką i w ogóle mnie powinien był powstać, ale to oczywiście tylko moje zdanie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones