PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=814566}

Trzy kroki od siebie

Five Feet Apart
7,4 39 217
ocen
7,4 10 1 39217
4,7 11
ocen krytyków
Trzy kroki od siebie
powrót do forum filmu Trzy kroki od siebie

drugą część? przecież nie może się tak skończyć :(

ocenił(a) film na 9
Jeisa

Niestety nie. Mukowiscydoza jest chorobą nieuleczalną, nie rokującą poprawy. Nawet przeszczep płuc jest tylko środkiem doraźnym... Warto wspomnieć o ważnej osobie, dzięki której wykreowano postać Stelli. To Claire Wineland - youtuberka chora na mukowiscydozę która pomogła w realizacji filmu pomagając głównej aktorce. Claire została niejako twarzą społeczności chorych, a dzięki swoim filmom i wielu występom publicznym pomogła niezliczonej liczbie osób pokazując dobre podejście do różnych aspektów choroby i życia. Niestety Claire nie zdążyła zobaczyć filmu, który był dla niej tak ważny. Zmarła w 2018 roku 2 września, w wieku 21 lat po komplikacjach związanych z przeszczepem płuc. Myślę że warto poznać jej historię. Film jest dedykowany właśnie jej.

ocenił(a) film na 10
Jeisa

Wiem wiem... zakończenie straszne. Niestety małe szanse na drugą część. Jednak jak wpiszesz w You Tube five feet apart end to powinno się pojawić alternatywne zakończenie. No cóż, sama nie wiem czy jestlepsze, ale przynajmniej można wymyślić sobie co może się dziać dalej:)

ocenił(a) film na 9
Luckylpm

Czy mogłabyś podać linka, nie mogę znaleźć :(

ocenił(a) film na 10
olaaaaa21

Niestety na filweb nie da się wysyłać lików:( wpisz tak dokładnie five feet apart ending scene
Jeśli jesteś zainteresowana Five Feet Apart to na stronie same quizy stworzyłam parę quizów na ten temat, a teraz piszę opowiadanie (tagże na stronie samequizy) Five Feet Apart 2. Mam pomysł na fabułę, jenak występują luki. Jeśli chcesz je wypełnić lub jak kolwiek zaangażować się w te opowiadanie znajdziesz mnie na tej stronie wpisując luckylpm możesz napisać prywatną wiadomość lub napisać w komentarzu pod jednym z Quizów i tak mało kto na nie patrzy, tam też mogę podesłać ci linka:) mam nadzieje że
pomogłam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones