PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=801405}

Trzy sekundy

The Informer
6,4 5 770
ocen
6,4 10 1 5770
6,3 3
oceny krytyków
Trzy sekundy
powrót do forum filmu Trzy sekundy

świetny film

ocenił(a) film na 9

świetny film
+dobrze trzyma napiecie,
+aktorstwo na najwyższym poziomie
+czuć emocje czlowieka z wyrokiem na plecach,
+realizm na wysokim poziomie
(no moze poza wybuchem i sama ucieczka :) )

-polaczki hejtuja bo "polska mafia", ale chyba sobie z tego sami nie zdaja sprawy,
wiec wisła dalej płynie jak zwykle

ocenił(a) film na 5
4bs0rb3nt

Polaczki hejtują ? w filmie niby caly czas sie cos dzieje a oglada sie to bez emocji na sucho.Polska mafia pokazana jako najgorsze gnidy,dresy bez polotu i finezji do tego maja baze w jakiej masarni kiełbas ! a jak juz sie odezwa po polsku to tylko same qrwy i hoye lecą.Oceniles ten film na 9 ? koleś nie osmieszaj sie i idz moze obejrzyj jakies Muminki or something.

ocenił(a) film na 9
Kesler_2

Dziękuję, że właśnie potwierdziłeś moją teorie.
Ale generalnie sceny w więzieniu i narastająca psychoza, gdzie główny bohater co chwila ma dostać kosę,
są zagrane i nakrecone na absolutnie najwyższym poziomie.
Czy scena gdzie Piotr dostaje znak i zaczyna się ubierać w czasopisma i książki?

Może 9 jest naciągany ale miejscami film zbliza sie do takich tytułów jak:
https://www.filmweb.pl/film/Skazany-2017-742795
https://www.filmweb.pl/film/Wi%C4%99zy+krwi-1993-32169
i rozumiem że dla człowieka, który najwyżej ocenił Szybkich i Wściekłych, ToyStory i Świat Według Bundich,
w tym filmie może Ci czegoś brakować,
ale może poczekaj aż zejdą z Ciebie Cydr i Harnasie i obejrzyj sobie na spokojnie raz jeszcze.

Na spokojnie, Mordko

ocenił(a) film na 5
4bs0rb3nt

Oj ! mamy tutaj prawdziwe znawce kina ! Szybcy i Wsciekli ? pierwsza czesc byla dobra a reszta to juz tylko skoki na kase.Cydru nie pijam ale Ty pewnie w tym gustujesz ( bo tani ) obejrzec to jeszcze raz ? ktos musialby mnie zmusic do tego sila.Psychoza w wiezieniu ? chyba nie widziales prawdziwej psychozy ! gdzie Ja najwyej ocenilem Toy Story i Fast & Furious ? chyba dalem im po 8 o ile dobrze pamietam a 8 to nie 10.Swiat Wedlug Bundych ? najgenialniejszy sitcom w histori telewizji ale ktos Twojego pokroju tego nie zrozumie.Wracajac do filmu ktorym sie tak zachwyciles ! ten film jest najwyczajniej w swiecie przekombinowany a do tego poodbnych filmow bylo juz w przeszlosci calkiem sporo.Dalem mu 5 ale moze po namysle zmienilbym na nacigana 6.Jestes odosobniony w swojej opini,bo wiekszosci ten film sie niepodobal.

ocenił(a) film na 9
Kesler_2

tak jak pisalem wyżej,
polaczki hejtuja, bo polscy mafiozi nie są tak finezyjni jakby ich chcieli oglądać,
a ten film "buduje nam zły wizerunek"

Ale pomijajac już że film calkiem nie jest o mafii, a na pewno nie o polakach,
tylko o byłym żołnierzu, który wplątał się w krzywy układ z FBI.
Myślisz, że tacy gońcy i karki są wielkimi myślicielami, a zarobione dolary wydaja na wieczorowe kursy i szkolenia z ekspresji emocji? ja myślę że raczej nie.
I to że mają bazę za detalem z mięsem też się fajnie składa,
bo na zachodzie w kazdym miescie są takie polskie sklepy i ludzie którzy tam pracują to też nie są mistrzowie elokwencji.
Bo nie każdy człowiek jest w stanie 10 godzin dziennie kręcić kiełbasy w chłodni miedzy 5 i 7 *C.
I takim ludziom raczej bliżej jest do fentanylowych biznesów niż ludkom pracującym w bardziej ambitnych branzach.

4bs0rb3nt

Ja rozumiem, można mieć swoją opinię na to czy owo, można się powymądrzać, ale używanie epitetów w stylu "polaczki" to już jest osiągnięcie wyższego poziomu świadomości, gdzie potrafi się być samokrytycznym wobec własnego narodu. Jednak jeśli już potrafisz być aż tak samokrytyczny to wznieś się jeszcze wyżej i bądź samokrytyczny wobec siebie samego i nazwij się "polaczkiem" bo przecież brak szacunku dla własnego narodu i robienie do własnego gniazda nie jest szczytem mądrości. No chyba, że tylko udajesz Polaka, w internecie wszystko jest możliwe, wtedy jeszcze można takie zachowanie zrozumieć jako zwykłą, prymitywną złośliwość... Ktoś wstrzyknął w internecie tą głupotę i niektórzy to kupili, myśląc chyba, że to jakaś awangarda zupełnie nie widząc jaki to przynosi negatywny efekt.

Arhe7

Ale on nie odnosi się do całego narodu, tylko do tych zakompleksionych osobników, którym własne pochodzenie przysłania ocenę filmu.
No bo co to znaczy, że polską gangsterkę pokazano w złym świetle? Bandziory i zakapiory tego typu z definicji będą reprezentować margines, a sam fakt przedstawienia ich w filmie nie oznacza, ze reżyser mówi widzowi "tak właśnie wygląda przeciętny Polak".

ocenił(a) film na 9
Kesler_2

dyc to jest tylko film, a nie tylko jak kasler 2 myslisz, jestes schizom czy co? Ja oglądam film i znakomicie mi sie go oglądało, a że była polska to jeszcze lepiej xd

ocenił(a) film na 5
Kesler_2

Taa,dokladnie i jeszcze dal az 9!

ocenił(a) film na 7
Kesler_2

Kesler, podciągnie majty, wytrzyj gila i przestań się ośmieszać....

ocenił(a) film na 8
4bs0rb3nt

mi tez sie podobal, dalem mocne 8, nie byl to typowy amerykanski cukierkowy film bardziej realistyczny jak dla mnie, tak jak ktos tu pisal czuc emocje i napiecie, ostatnia scena bardzo emocjonalna, aktorzy bardzo dobrze dopasowani do filmu, ogolnie film zaskoczyl mnie bardzo poztywnie

ocenił(a) film na 9
4bs0rb3nt

W zupełności się zgadzam

marekcsr

Mnie rozśmieszyła jak zwykle płytka gra socjopatrycznych nosaczy, w szczególności tego czarnoskórego złamasa, znak Polski Walczącej na ręce jednego z częściej pojawiających się bandytów i dziewczynka nie szczególnie przejmująca się tym co dzieje się w jej rodzinie. Dobrze wykonany technicznie ale płytki film dla naiwnego widza.

ocenił(a) film na 7
4bs0rb3nt

hejtują tacy co nie znają żadnego "krymynalisty" oprócz Sebka z klatki obok co diluje mefedronem i maczaną pseudo trawką

ocenił(a) film na 8
4bs0rb3nt

Nie ma większego szowinisty i k u t a s a od gościa który używa słowa polaczki a film może być fajny, obejrzę i ocenie

Globa

Celnie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones