PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629025}

Tylko ciebie chcę

Tengo ganas de ti
7,3 85 152
oceny
7,3 10 1 85152
5,5 2
oceny krytyków
Tylko ciebie chcę
powrót do forum filmu Tylko ciebie chcę

Bardzo dużo tutaj wymiany zdań na temat z kim Hache powinien być. Dużo tu wymian opinii
typu "Babi jest taka, a Gin taka"

- zgodzę się z tymi, którzy twierdzą, że uczucie Hache i Babi było wyjątkowe, bo to pierwsza
miłość.
PIERWSZEJ PRAWDZIWEJ MIŁOŚCI SIĘ NIE ZAPOMINA (pierwszego razu też nie ;])

- zgodzę się z tymi, którzy twierdzą, że Hache wydoroślał, zmienił się, a Babi mierzy go chyba tą
samą miarą jakby zachowywał się tak jak wcześniej

- zgodzę się z tymi, którzy twierdzą, że Babi była niezłą egoistką w tej drugiej części. Ogólnie
była negatywnie przedstawiona jej postać.
- Zgodzę się z tymi, którzy twierdzą, że postać Gin jest ciekawsza, bardziej szczera i w ogóle.

- Zgodzę się z tymi, którzy twierdzą, że Babi źle postąpiła z Katiną (o, znów negatywnie...)

Ale szczerze powiedziawszy nie wiem, którą wolę. Wiem, że gdybym spotkała taką Babi w realu
na pewno bym jej nie polubiła. Natomiast Gin? Jest dosyć fajna, ale jakoś do mnie nie
przemawia (choć cieszyła m się, ze wybrał ją tylko nie pamiętam czy ona go chciała z
powrotem, bo się pokłócili nie?).

A teraz najważniejsza rzecz tego postu: MIŁOŚĆ TO NIE TYLKO POŻĄDANIE. TO TEŻ
UMIEJĘTNOŚĆ ROZMOWY, DZIELENIE SIĘ RADOŚCIAMI I SMUTKAMI. Dlatego związek z Gin
wydawał się bardziej realny. Czyż nie tak?

ocenił(a) film na 8
apffel

Tak xD sorry nie chce mi się za bardzo rozpisywać ;D

jessi140

:D fajnie, że ktoś się zgadza! ;p

ocenił(a) film na 9
apffel

Również się zgadzam. Nie wiem co wszyscy widzą w tej Babi, była strasznie nudna i egoistyczna, w pierwszej części była tylko ona więc wydawała się idealna, ale w dwójce została zdominowana przez Gin która była spontaniczna, żywiołowa i piękna. Świetnie pasowała do Hache mieli podobne charaktery. Fajnie że na końcu się pogodzili, bo gdyby wrócił do Babi to by zepsuło cały film. W kolejnej części najlepiej jakby Babi w ogóle się nie pojawiła. Powinni przedstawić dalsze losy Gin i Hache oraz ich przyjaciół. Może jeszcze powinni rozwinąć postać siostry Babi, chyba się Mara nazywała, ona również była interesująca. Ale to jest na podstawie książek więc losy bohaterów zależą od autora. Ale zakończenie tej części mi się podobało i mogło by już nie być kolejnych, bo znają życie to spieprzą to.

apffel

" zgodzę się z tymi, którzy twierdzą, że Babi była niezłą egoistką w tej drugiej części. Ogólnie
była negatywnie przedstawiona jej postać. "
Według mnie postać Babi nie była negatywnie przedstawiona. Została nam pokazana jak bardzo tęskni za mężczyzna swojego życia oraz jak mizernie sobie bez niego radzi. Fakt jest taki, że Babi miała same problemy (z matka, z siostra w ciaży) Trudno było by pokazać młoda kobiete która dookoła siebie ma same problemy i w dodatku tęskni za Hache i w dodatku tryska energia.

"Zgodzę się z tymi, którzy twierdzą, że postać Gin jest ciekawsza, bardziej szczera i w ogóle"
PROSZĘ CIĘ! Babi nie kłamała Hachego! Ciekawa co by zrobił Hugo, gdyby dowiedział się, że jego 'szczera' Gin ukartowała całe pierwsze spotkanie(fakt, że był na tamtym obrazie mnie przeraża) ORAZ TO, że spławiła Babi, gdy ta do niego zadzwoniła i w dodatku nawet nic nie wspomniała o tym jemu ani nie czuła się ani odrobinkę winna.
Trudno mi powiedzieć która z postaci jest bardziej ciekawsza, w sumie wolę babi, ponieważ Gin na siłę próbowała udawać silna, niezależna kobiete. Wygladało to dosyc sztucznie według mnie.

"Zgodzę się z tymi, którzy twierdzą, że Babi źle postąpiła z Katiną (o, znów negatywnie...)"
Tutaj możesz mieć trochę racji, ale trzeba wziąć pod uwage fakt, że gdy spotkały sie w klubie wyznanie Babi było jak najbardziej szczere, a potem kilka razy do niej dzwoniła, co oznacza ze sie starała. Śmierć ich przyjaciela każdego dotknęła, nie można oczekiwac tego, że każdy będzie mógł żyć jak poprzednio.

"MIŁOŚĆ TO NIE TYLKO POŻĄDANIE. TO TEŻ
UMIEJĘTNOŚĆ ROZMOWY, DZIELENIE SIĘ RADOŚCIAMI I SMUTKAMI. "
Czy ty ten film z zamkniętymi oczami ogladałaś?
Babi oraz Hachi mówili sobie o wszystkim. Hache jako pierwszej osobie o romansie matki powiedział właśnie jej. Babi mówiła mu wszystko co sie dzieje(w szkole, gdy miała problemy, z matka jak dostała szlaban) Gdy sie wkurzyła na niego, to nie miała żadnych zahamowań, aby mu wygarnąć czy wyrzucić go z domu.
Gin - Hmmm... Wkurzyła sie na Hachego bo latała sama po kanałach i ja dorwali Ci faceci. No sorry, ale Hache to nie jest pies ktory bedzie latał i jej pilnował pani 'niezależna, silna kobieta' bez wyjaśnień strzeliła focha i poszła sobie do domciu, pfy. Tak wiec jeżeli chodzi o twoje szczere rozmowy oraz dzielenie sie smutkami czy czymś tam to Babi zdecydowanie wygrała.
"MIŁOŚĆ TO NIE TYLKO POŻĄDANIE."
Super, ale to nie Babi przespała sie z Hugo po pięciu minutach znajomości, więcej razy sie z nim przespała niż Babi więc wgl nie mam pojęcia o czym ty mówisz...

Jeżeli mam dodać coś od siebie, to cieszę się bardzo, że pod koniec drugiemu filmu Gin skończyła razem z Hachce. Mam jednak cicha nadzieje, ze w części trzeciej się zejda.

PaulinaYukii

Ja chyba wole zeby to Babi byla z Hache choc jej nie lubie. Wkurza mnie taka mi sie wydaje rozpuszczona egoistka. To jak zachowala sie na koncu pierwszej czesci i w drugiej wiemy kiedy no to cisnienie mi zdrowo podniosla. Ja rozumiem ze to film i te sprawy no ale bez przesady. Gin ma 100x lepszy charakter niz Babi choc jej postac tez z jakiegos powodu mnie denerwuje ale tu niestety juz za bardzo nie wiem z jakiego, poprostu hehe :) Ciezka sprawa a moze on powinien byc z Katiną albo najlepiej sam :)) Pesymistyczne ale tak na 100% to mi nie pasuje u jego boku ani Gin ani Babi. NO nic poczekamy to zobaczymy co tam wymyslili w 3 czesci o ile bedzie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones