film

Tylko ty

Only You
1994
1h 55m
6,5 8 483
oceny
6,5 10 1 8483
Faith jest przekonana, że przeznaczony jej mężczyzna nazywa się Damon Bradley. Aby znaleźć ukochanego, dziewczyna jedzie aż do Włoch. więcej mniej
Tylko ty zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Faith Corvatch jako jedenastoletnia dziewczynka wywróżyła nazwisko swojego przyszłego ukochanego "Damon Bradley". Po trzech latach to samo nazwisko usłyszała od wróżki. Dorosła Faith mimo iż jest przekonana, że jej przeznaczeniem jest tajemniczy Damon Bradley, zaręcza się z ortopedą Dwaynem. Na kilka dni przed ślubem Faith otrzymujeFaith Corvatch jako jedenastoletnia dziewczynka wywróżyła nazwisko swojego przyszłego ukochanego "Damon Bradley". Po trzech latach to samo nazwisko usłyszała od wróżki. Dorosła Faith mimo iż jest przekonana, że jej przeznaczeniem jest tajemniczy Damon Bradley, zaręcza się z ortopedą Dwaynem. Na kilka dni przed ślubem Faith otrzymuje telefon z życzeniami od kolegi Dwayne'a ze szkoły, jego nazwisko brzmi ... Damon Bradley. Faith natychmiast podąża na lotnisko, jednak przybywa ze późno. Postanawia więc polecieć do Włoch aby go odszukać.

boxoffice
$20 059 210 w USA
dystrybucja
Syrena EG
studio
TriStar Pictures (przedstawia) / Fried/Woods Films (produkcja) / Yorktown Productions (produkcja)
tytuł oryg.
Only You
inne tytuły
Faith (tytuł roboczy) USA
Just in Time USA
Him
więcej
Początkowo w roli Faith miała wystąpić Bridget Fonda.
Na początku filmu Faith pisze na karteczce nazwisko "Damon Bradley" w dwóch linijkach, jedno pod drugim. W następnym ujęciu nazwisko zapisane jest w jednej linijce.
Podczas zakończenia filmu Faith i Damon wsiadają do samolotu Airbus A300, ale samolot odlatujący z lotniska wraz z nimi to Boeing 727.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych
Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

obejrzalam jako

ocenił(a) film na 9

chyba 11-letnia dziewczynka. Zakochalam sie wtedy w Robercie i ta milosc do niego trwa do dzis :)

25 lat wcześniej

serce czy rozum?

ocenił(a) film na 10

Jeden z moich ulubionych filmów. Oj, żeby było takich więcej ludzi jak Faith mających odwagę iść za głosem serca, a nie rozumu... W współczesnym świecie każdy z nas za czymś goni, ma już z góry wszystko zaplanowane a przecież życie powinno być pełne niespodzianek. Trzeba je brać takie, jakie jest.

??

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones