5,8 2 474
oceny
5,8 10 1 2474
319
chce zobaczyć
{"type":"film","id":32300,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Tytus%2C+Romek+i+A%27Tomek+w%C5%9Br%C3%B3d+z%C5%82odziei+marze%C5%84-2002-32300/tv","text":"W TV"}]}
Tytus, Romek i A'Tomek wśród złodziei marzeń

Zły książę Saligia rządzi na planecie Transformacji. To niezwykłe miejsce jest świadkiem okrutnych wydarzeń. Książę Saligia odbiera ludziom marzenia i przerabia je na reklamy. Gdy sława Tytusa dociera do Saligi, ten postanawia ogołocić go z marzeń i podstępem zwabia go na planetę. W podróż Tytus wyrusza razem ze swymi starymi przyjaciółmi: A'Tomkiem i Romkiem. Po przybyciu na planetę żołnierze łapią A'Tomka i Romka. Jedyną nadzieją złapanych jest teraz Tytus.

Oxy
opis użytkownika

Książę Saligia, władca pewnej planety o nazwie Transformacja, zajmuje się zabieraniem marzeń. Zebrany materiał przerabia na reklamy i wysyła na Ziemię. Ludzie, którzy oglądają wytwór jego pracy, zapadają na dziwną chorobę. Na skutek podstępu wirus dopada również Tytusa. Jedyną nadzieją na wyleczenie jest przewiezienie go na Transformację. Na szczęście profesor T.Alent właśnie ukończył pracę nad kolejnym statkiem do podróży kosmicznych, więc przyjaciele Tytusa, Romek i A'Tomek, wyruszają ratować swego towarzysza.

KUNIQ
opis użytkownika