PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34231}

Ucieczka od życia

Igby Goes Down
6,6 2 670
ocen
6,6 10 1 2670
Ucieczka od życia
powrót do forum filmu Ucieczka od życia

Zmarnowany czas

ocenił(a) film na 1

Igby goes down a my razem z nim oglądając ten film. Zupełny brak sensu i jakiegokolwiek przesłania, nie było ani jednego momentu śmiesznego, więc nie wiem skąd komedia w gatunku, a dramat owszem ale stworzony na siłę o niczym.

ocenił(a) film na 3
kamikam

nic dodać, nic ująć!

zizia69

Eh te same posty krytyki można było w jednym temacie zmieścić.Tak mało tematów jedynie głupia krytyka osób któere nie czują filmu i problemu Igbiego. Pewnie nie każdy ma te problemy egzystencjalne i nie jest w stanie pojąć zawiłości relacji międzyludzkich.I oczekuje jedynie od filmu świetnej rozrywki.A jest to dramat z elementami komedii czarnego humoru.

ocenił(a) film na 7
jezi86

i wlasnie za "element komedii czarnego humoru" daje 6, ale film był po prostu bez sensu. Nawet nie nudny, po prostu bez sensu.

chicasuperpoderosa

Hmm a jakiego sensu oczekiwałeś-łaś?
Dramaty zazwyczaj są takie że coś zostaje niedokończone.I nie koniecznie chodzi o coś konkretnego.Nie wiem może fajnie że wąskie grono potrafi dostrzec to co potrafi zainteresować w tym filmie.

ocenił(a) film na 7
jezi86

Przecież napisałam, że w sumie to mi sie podobał i a gdybym nie była zainteresowana to nie obejrzałąbym go do końca. Ja tam widze tylko przypadkowe sceny luźno ze sobą związane, prawdopodobnie gdyby to była książka to byłaby świetna, jak Buszujący W Zbożu, ale w filmie trudniej jest uwydatnić monolog wewnętrzny, myśli i uczucia bohatera.

chicasuperpoderosa

Ja nie napisałem że ci się nie podobał.A jak wyobrażasz sobie sens w filmie?Jak by to miało wyglądać jeśli jakiś film ma sens.Bo nie bardzo rozumiem o co ci chodzi.

ocenił(a) film na 7
jezi86

Myślałam o tym, żeby cały oscylował weług jednego kluczowego zdarzenia, które byłoby punktem kulminacyjnym + wątki poboczne. Z całym szacunkiem do twórców filmu, bo realizowanie go na takim wzorze jest na pewno trudne, ja osobiście bałabym sie tego podjąć, więc ukłony bo nie był tragiczny. Jak już powiedziałam, to bardzo dobrze działa jako książka, z filmem jest trudniej.

chicasuperpoderosa

No tak mniej więcej wiem o co ci chodzi. Może faktycznie taki był.Ja chyba innymi kryteriami operuje.Dla mnie liczy się klimat,coś co sprawia że film nie zamula.Ale to chyba indywidualnie od upodobań.I coś takiego co sprawia że można odebrać obraz na wiele sposobów.I tak trochę dopasować,porównać do swojego życia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones