PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108346}
7,2 17 645
ocen
7,2 10 1 17645
6,0 2
oceny krytyków
Ucieczka w milczenie
powrót do forum filmu Ucieczka w milczenie

Przyznam szczerze ze oglądnęłam „Speak” zeby przekonać się czy Kristen Stewart jest równo beznadziejna jak w "Zmierzchu". Film jest naprawdę świetny i stwierdzam ze Steawrt jest o niebo lepsza chyba, dlatego ze fabuła skupia się tylko i wyłącznie na niej. Nie wiem, co przeszkadzało w zmierzchu. Może Pattison? A może to, ze bohaterka i filmu i książki rzeczywiście jest jakaś taka bezpłciowa i nie ma w niej zupełnie nic ciekawego?
Nie ma sensu się w to wgłębiać. „Speak” oceniam bardzo pozytywnie i ta ocena wynika właśnie z postawy Kristen.

martynka1612

Kristen zagrała dobrze w Speaku, ale co do Zmierzchu to czegoś mi brakowało. Kristen za mało przedstawiła książkową Bellę.
Pozdrawiam.

PaniPsychiczna307

ja dla kristen oglądnęłam "w świecie kobiet" i także się do niej przekonałam. Myślę że w Zmierzchu znalazła swoja Belle która no cóż... jednym się podoba innym nie :) Książkę przeczytałam po oglądnięciu filmu i zastrzeżeń do jej gry przez to nie mam ale np. moja kol. pierw czytała książkę a potem zobaczyła film i jej także w Kristen coś przeszkadzało... :D może to nasza wyobraźnia "spłatała nam figla" i coś nie pasuje.
podsumowując myślę że Kristen jest dobrze zapowiadającą się młodą aktorką i myślę a właściwie mam nadzieję że dzięki zmierzchowi bd miała okazje zagrać w wielu fajnych produkcjach :)

ocenił(a) film na 9
martynka1612

Kris jest świetną aktorką ale w zmierzch strasznie manie drażniła, bardzo słabo przedstawiła Bellę. Za to w speak nie zawiodła mnie;p

ocenił(a) film na 10
nessaa

mnie rowniez nie zawiodla w ,,speak". Moim zdaniem rezyserka ,,Zmierzchu" kazala Kristen udawac niedorozwinieta.

ocenił(a) film na 8
martynka1612

Cudowna kreacje Stewart! Uwielbiam ja coraz bardziej, niesamowite że miała podczas kręcenia tego filmu 15 lat, nie jedna ,,dojrzała" aktorka nie potrafi tak oddać emocji.
Gdy gra zaskoczoną, zmieszaną... pięknie. Pięknie. PIĘKNIE Kristen!

chaciska

Ja najpierw obejrzalam Zmierzch a potem zaczelam czytac ksiazke a raczej cala Sage bo mnie wciagnela :) ksiazka lepsza i mialam lepsza wyobraznie wiedzac jak wygladaja bohaterowie... zastrzezen do Kristen nie mam absolutnie. Jest uzdolniona aktorka i b.dobrze gra w filmach ... w Speak rownie dobrze zagrala ... miala malo scen mowionych co jest trudne do zagrania bo trzeba wyrazic uczucia mimika twarzy ,zrobila na mnie ogromne wrazenia w szczegolnosci dlatego ze miala wtedy 13 lat ... takze podziwiam ja ! jest super

użytkownik usunięty
martynka1612

"Speak" jest dobrym filmem, a Stewart jest (lub raczej byłaby) w tego typu dramatach. Widać, że najlepiej gra, w dobrym tego słowa znaczeniu, zagubioną. Niestety w "Zmierzchu" pogubiła się za bardzo.

ocenił(a) film na 9
martynka1612

hej wie ktoś gdzie można dostać ten film albo gdzie go ściągnąć

użytkownik usunięty
martynka1612

http://peb.pl/dvdrip-hq-1/351204-rapidshare-ucieczka-w-milczenie-speak-dvdrip.ht ml ;>

ocenił(a) film na 9
martynka1612

dzięki ale albo się myle i cos zle robie albo na tej str. są do ściagnięcia same napisy

użytkownik usunięty
martynka1612

Musisz ściągnąć wszystko z ramki "Kod:" (dopiero po ściągnięciu wszystkich partów, będziesz mogła to otworzyć) :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones