PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11310}

Ucieczka z Planety Małp

Escape from the Planet of the Apes
6,2 8 675
ocen
6,2 10 1 8675
5,8 4
oceny krytyków
Ucieczka z Planety Małp
powrót do forum filmu Ucieczka z Planety Małp

Czy...

użytkownik usunięty

wszystkie epizody "Planety małp" muszą się kończyć tak tragicznie???????????????????????????????

użytkownik usunięty

A propos konca
Wlasnie nie wiem jak on sie skonczyl, bo koncowke przespalem.
Czy nie moglbys mi powiedziec jaki byl koniec?
Widzialem jeszcze jak zabili Corneliusa, ale co bylo dalej?

Po zabiciu Corneliusa zginęło także dziecko. Później jesteśmy w cyrku tamtego gościa i okazuje się, że zabite było dziecko Heloizy, a ocalały potomek Corneliusa i Ziry mówi "mama"

Podsumujmy:
-Planeta Małp: Taylor widzi Statułę Wolności i w ten sposób uświadamia sobie, że jest na ziemi.
-W podziemiach Planety Małp: Zrozpaczony Taylor po utracie swoich przyjaciół uruchamia bombę atomową i wysadza planetę.
-Ucieczka z Planety Małp- wiemy- Zira i Cornelius zabici, przeżywa syn.
-Podbój PLanety Małp- Syn Corneliusa i Ziry- Milo zmienia imię na Caesar i wywołuje bunt małp- niewolników przeciw "złym" ludziom.
-Bitwa o Planetę Małp- Caesar zabija mordercę jego syna i wraz z przyjaciółmi postanawia odbudować zakłóconą więź między ludźmi i małpami.

Wychodzi na to, że saga ta zakończenia ma mocne, wręcz tragiczne, oprócz Bitwy o Planetę Małp (przynajmiej tak myślę).

Pozdrawiam

Podsumujmy:
-Planeta Małp: Taylor widzi Statułę Wolności i w ten sposób uświadamia sobie, że jest na ziemi.
-W podziemiach Planety Małp: Zrozpaczony Taylor po utracie swoich przyjaciół uruchamia bombę atomową i wysadza planetę.
-Ucieczka z Planety Małp- wiemy- Zira i Cornelius zabici, przeżywa syn.
-Podbój PLanety Małp- Syn Corneliusa i Ziry- Milo zmienia imię na Caesar i wywołuje bunt małp- niewolników przeciw "złym" ludziom.
-Bitwa o Planetę Małp- Caesar zabija mordercę jego syna i wraz z przyjaciółmi postanawia odbudować zakłóconą więź między ludźmi i małpami.

Wychodzi na to, że saga ta zakończenia ma mocne, wręcz tragiczne, oprócz Bitwy o Planetę Małp (przynajmiej tak myślę).

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7

juz nie płacz ze takie to tragiczne...........przecież to tylko film

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones