PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11312}

Uciekinier

The Running Man
6,7 27 900
ocen
6,7 10 1 27900
5,9 13
ocen krytyków
Uciekinier
powrót do forum filmu Uciekinier

Film charkteryzuje dobra fabuła. Temat jest ponadczasowy. Muzyka świetna.
Jeden BŁĄD. W jednej scenie Schwarzezneger z kumplami ogląda reklamówkę z "Running Mana" a na telebimie akcja z Buzz Sawem (czy jak mu tam było), która dopiero MIAŁA SIĘ ODBYĆ w starciu ze Szłorcenegerem :)

Dbałosc o szczegóły zmarła w tym momencie a szkoda :(
Pewnie więcej osób to zauważyło?

Generealnie film mi sie podobał, mimo obciachowych gadżetów przeciwników Arniego.
Ocena 8/10

_MAX_

gdyby każdy siedział przed ekranem na filmie tylko po to żeby zauważać błędy lub wpadki to by była totalna katastrofa..film jest po to żeby cieszyć zająć czas rozerwać, a ty kurwa siedzisz i dopatrujesz się błędów...puknij się w czoło

ocenił(a) film na 8
totall

Yhm...

To napiszę inaczej, żeby tacy "koazcy" siedzacy przed monitorem, strzelający fochy z rękawa zrozumieli.

Z reguły żadnych błedów się nie dopatruję, nie zauważam nawet drobnych wpadek w filmach.
Dlatego lubię poczytac o nich na filmwebie w odpowiedniej zakładce :)

Z młodości pamiętam dwie wtopy (i tylko tyle).
Jedna, wyzej wspomniana, i druga z filmu, którego tytułu nawet nie pamiętam gdy samochód wcześniej uszkodzony (starcił przednią maskę) jechał pózniej po szosie... z maską :)

Wracając do "Uciekiniera", widzę ze muszę powtórzyć: dobry klimat, ponadczasowy scenariusz, niezła realizacja - film mi sie podobał.

ocenił(a) film na 5
_MAX_

Wiesz, ja nie zwróciłem uwagi na ten błąd. Przy następnym seansie będę czujny. Nie przywiązuje co prawda do błędów jakiejś większej wagi. Ot, taka ciekawostka. :)

_MAX_

zgadzam się z MAXem, odświerzyłem sobie ten film po chyba nawet kilkunastu latach i od razu rzucilo mi się w oczy, nawet przed scenami które zwierała wyrzej wymienione reklama, że do jej powstania użyto ujęć z filmu, tj, Kilian wiwatujący "Yes", Pilarz i jeszcze dodam Dynamo w swoim wechikule :D

to nie tak że chce sie to zobaczyć, albo się tego szuka, poprostu czasami tak wychodzi :D

a film super, w tym samym czasie jakos widziałem Spidermana 3 i no boże swięty, niewiele współczesnych filmów może podskoczyc klasykom akcji i sci-fi lat osiemdziesiątych, joł :)

pozdro

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones