PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34627}

Ulice w ogniu

Streets of Fire
6,4 2 642
oceny
6,4 10 1 2642
6,8 4
oceny krytyków
Ulice w ogniu
powrót do forum filmu Ulice w ogniu

Cudo :)

ocenił(a) film na 8

Jestem oczarowany tym kiczem. Nie wiem jak im sie to udało zazwyczaj wyłączam taki film po 15 min. Ciągle się zastanawiam czy te dialogi, gra aktorska, wymuszona inna barwa głosu u aktorów itp. są tak denne bo miały takie być czy raczej reżyser spieprzył sprawę. Tak czy siak zakochałem się hehheeh. Jedno co jest tu dobre na 100% to dźwięk. Jakościowo bije 90% filmów na głowę. Jest on analityczny,przestrzenny,detaliczny tylko po co ? Skoro film niby jest tandetny ?
Wydaje mi się że to nieudana próba artystyczna reżysera albo żart którą ja zjadam bez popijania :) Ma ktoś więcej takich tytułów ?

daro896

to jest kino jedyne i niepowtarzalne. znajdzie sie cos z lat 80, w podobnej stylistyce ale nic w takim klimacie.

ocenił(a) film na 7
El_Draque

W tym klimacie są jeszcze "Wojownicy" z 1979 (ten sam reżyser).

SandorClegane

Prawie, tyle ze to film mocno muzyczny, do tego miks akcji i komedii i jeszcze mocno zalatuje surrealizmem, a Wojownicy sa bardziej na powaznie i realistycznie.
Jakbym mial cos podobnego typowac to bardziej Ucieczke z LA Caprentera.

ocenił(a) film na 7
El_Draque

Hmmmm po głębszym zastanowieniu to masz rację. Jednak niezaprzeczalnie ten surrealistyczny, futurystyczny kicz jest elementem łączącym wszystkie 3 tytuły ;)

ocenił(a) film na 10
daro896

Ten film jest specjalnie tak zrobiony :) Nie mam pojęcia jak udało się to osiągnąć ale twórcy są geniuszami :)

ChrisRat

100% racji. 37 lat później wciąż czuć ten klimat, a noga sama chodzi gdy słyszysz muzę z filmu...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones