PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38575}
7,2 156 157
ocen
7,2 10 1 156157
5,8 10
ocen krytyków
Underworld
powrót do forum filmu Underworld

Viktor

ocenił(a) film na 10

Co sądzicie o tej postaci? Trochę go nie rozumiem kochał Sonię a mimo to zabił ją przez związek z Lucianem... Potem okłamał Selene mówiąc, że za zabójstwo jej rodziny były Lykanie choć wtedy włączyło mu się człowieczeństwo i nie zabił Selene. I co mnie u niego drażni to, że bardziej ufał takiemu wypierdkowi jak Kraven niż Selene... Dla mnie to postać pełna sprzeczności lubiłem go do momentu kiedy dowiedziałem się że zabił Sonię i zamordował rodzinę Seleny...

kornmanson112

Victor to rasista i zabił Sonię dlatego, że była w ciąży z wilkołakiem, więc urodziłaby hybrydę. A dla Victora był to szczyt świętokradztwa, dlatego nie wahał się unicestwić własną córkę.

Dla mnie z kolei jest bezsensowna końcówka filmu, gdzie Selena mówi, że władzę przejmie Victor i znów wampiry zaczną polować na wilkołaki, jak i na nią. Czemu po prostu nie poszła i nie zabiła tego Marcusa, by zakończyć wojnę, skoro był on jak Victor tym złym?

ocenił(a) film na 10
Anna_Sandstorm

Mnie bardziej interesuje czemu zamiast szukac krewnych Corvinusa po prostu nie zlapali jakiejs wampirzycy i nie zaplodnili...

ocenił(a) film na 7
Al_Bundy

Bo taka hybryda nie byłaby tak potężna jak ta, w której drzemie krew Corvinusa. :) Tak mi się wydaje, nie pamiętam już dobrze tego filmu ale na dniach chcę go sobie przypomnieć.

ocenił(a) film na 10
DarthDream

Czy ja wiem..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones