PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32928}

Uprowadzenie

Fire in the Sky
6,7 3 388
ocen
6,7 10 1 3388
Uprowadzenie
powrót do forum filmu Uprowadzenie

8/10

ocenił(a) film na 8

Film dostał odemnie bdb szczególnie za świetne budowanie napięcia... Historia opowiedziana ciekawie. Może dlatego że mam fioła na punkcie UFO, cywilizacji pozaziemskich produkcja tak mi się spodobała. jak na czasy w których powstał efekty specjalne wyglądają ciekawie (Szczególnie gdy Travis budzi się w "kokonie" i wydostaje się z niego). Co do SZARAKÓW i operacji... Wyglądało to troszkę nieprofesjonalnie;) W ogolę w większości przypadków uprowadzeń mamy białe pomieszczenie... Wszystko jest sterylne, lecz jeśli Travis był porwany to on wie najlepiej (Okropna sprawa zawsze się tego bałem)
8/10
Pozdrawiam wszystkich interesujących się paleoastronautami itd.

ocenił(a) film na 4
BISKUPMAT

4/10

Jakoś do mnie nie przemówił ten obraz. Zawsze oceniam film, a nie osoby czy wydarzenia w nim ukazane. Od strony technicznej jest słaby - dźwiękowca wywaliłbym po usłyszeniu kilku minut tego filmu. Zdjęcia, czy montaż - jeden *uj co - też do du**. Gość wyżej napisał, o świetnym budowaniu napięcia... mhm, przez pierwsze 20 minut mózg zaczyna się gotować (w Helikopterze w Ogniu - też to mamy, ale reszta filmu się broni). Scenka na statku fajna, ale bez ochów i achów... Tak więc jestem zawiedziony :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones