PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=803530}

Utoya, 22 lipca

Utøya 22. juli
6,2 6 583
oceny
6,2 10 1 6583
6,9 18
ocen krytyków
Utoya, 22 lipca
powrót do forum filmu Utoya, 22 lipca

płytki

ocenił(a) film na 4

Zaczyna się ostro - flaga UE oraz gadka o PRAWICOWYM ekstremiście. Potem słychać tylko strzały strzały strzały strzały strzały strzały. Na + należy odnotować że młodzież lewackich nadziei myśli że to zamach przeprowadzony przez muzułmańskich ekstremistów. Ciekawe kiedy UE sfinansuje film o ofiarach właśnie tych drugich ?. W każdym razie główna bohaterka na końcu fiksuje i wychodzi na linię strzału a chwile wcześniej kolega wietrzył jej ze zostanie premierem Norwegii. Na końcu dowiadujemy się ze postacie są fikcyjne i jest to zarys z relacji. Może dlatego film jest nudny i ostatnie 5 minut to trochę akcji.

Ciekaw jestem czy Bravik sobie go wypożyczył i obejrzał.

ocenił(a) film na 4
magik30

Prawdziwa wisienka jest na końcu (napisy końcowe). Prawicowy ekstremizm szerzy się w Europie zachodniej..... Nie mam zadnych już pytan

ocenił(a) film na 2
magik30

przecież ten film to propagandowy gniot nic więcej, i pod żadnym innym kątem nie należy go nawet roztrząsać. Nie było nawet głównej postaci Breivika(jak był to wskażcie czas, bo moglem przez przypadek przewinąć - przewijałem cały czas)
A kiedy napisałem na forum że rozumiem postępowanie Breivika (walkę z marksizmem, walkę z marksistami, w tym wypadku marksistowską młodzieżówką) ale nie zgadzam się z jego metodą walki - czyli zabijaniem, to zostałem przez jakąś czujną marksistkę zgłoszony i usunięty przez cenzurę.
Samodzielne myślenie w marksizmie jest zabronione, ba jakiekolwiek myślenie.

magik30

Trudno, aby prawiczek zrozumiał przesłanie filmu i cokolwiek z niego zrozumiał. Nie oczekujmy od fanów Hitlera czy Duce zbyt wiele. Celowo nie wymieniono sprawcy masakry, właśnie po to, aby sobie za bardzo nie pomyślał. Ostatnia scena była do przewidzenia. Jakoś po godzinie filmu wiedziałem, że bohaterka zginie. Musisz po prostu dziecko dorosnąć do takich filmów.

ocenił(a) film na 4
RadosnyTata

Dzień dobry, a po czym Pan wnosi ze jestem fanem Hitlera?. Mam silne odczucie ze nie zrozumiał Pan mojej wypowiedzi ale po przeczytaniu Pana wypowiedzi stwierdzam ze jest Pan marksistą i to Panu jest znacznie bliżej do faszysty niż mi . Pewnie stąd u Pana wypowiedź pełna nienawiści. Może kiedyś Pan dorośnie i się wyleczy z lewicowego faszyzmu

Ps: NSDAP była partią lewicową :). Dalej już nie będę rozwijał tematu.

RadosnyTata

radosny tatus co ty bredzisz z aglupoty zioło jarasz czy co? takich filmow haha przeciez to ista lipa nudnawa nic wiecej szkoda czasu na ten film,film amatorzy by lepiej juz nakrecili....nie polecam

RadosnyTata

Z pewnoscia wiecej niz od fanów marksa i Lenina

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones