PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=753530}

Uważaj, kochanie

Better Watch Out
6,2 5 619
ocen
6,2 10 1 5619
6,0 4
oceny krytyków
Uważaj, kochanie
powrót do forum filmu Uważaj, kochanie

Święta Bożego Narodzenia to czas radości, serdeczności, wizyt domowych obdarowywania najbliższych podarunkami. To najczęstsze skojarzenia. Bohaterów filmu Better Watch Out miało spotkać jednak coś ponad to. Nie będę zdradzał fabuły. Przejdę od razu do omówienia walorów tego filmu. Aktorstwo - fatalne. Widziałem role aktorów w podobnym wieku lub młodszych o wiele bardziej przekonujące. Scenariusz - pełen błędów, niedociągnięć, naiwny. Na plus zaliczam muzykę, sceny nawiązujące do Kevina samego w domu, choć nie są tak zabawne jak w Kevinie oraz pomysł na film, który niestety nieumiejętnie wykorzystano. Film można obejrzeć raz lub wcale, niekoniecznie w okresie świątecznym, ale na pewno należy go zapomnieć.

Limak_4

Jak nie masz pojęcia czym jest czarna komedia to nie bierz się za zakładanie tematu i pisanie bohomazów.
Dałeś 4 choćby WIND RIVER więc zostań lepiej przy ocenianiu SHREKÓW, bo w świecie bajek lepiej odnajdujesz się...

pawelk1504

To takie typowe polactwo - cebulactwo ze jak ktos ma inne zdanie to trzeba po nim pojechać - ulżyło Ci...?
Co do samego filmu - pomijając ze ciągnął sie jak flaki z olejem i bardziej wku.wial niż śmieszył czy choćby trzymał w napięciu, to był tak przewidywalny jak bajka dla dzieci (tak, Shrek ma fabule bardziej złożona od tego filmu). Juz po pierwszych scenach gdy gownazeria gadała o strachu podniecającym kobiety, było wiadomo ze to oni uknuli plan rzekomego włamania. Dalszy rozwój wydarzeń to grzebanie nożem w maśle - takie "gów.o, mydło i powidło" bez polotu. Jedynie końcówka nadrabia.
Podobał Ci sie ten film - luz. Ktos inny może go uważać za totalny shit. Twoja racja jest tyle warta co i moja - zostań krytykiem filmowym to MOŻE będziesz miał przebicie - do tego czasu możesz conajwyzej poszczekać używając jako argumentu ocen innych użytkowników (w opór słabe i piz.owate).

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ZSGifMan

Naucz sie czytac ze zrozumieniem i wróć...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
Adziorex

Ależ ja wszystko rozumiem: innych nazywasz >polactwo<, podczas gdy sam jesteś rusek albo mongoł, co tak świetnie pisze po polsku, że jest nie do rozróżnienia, tak?! No bo jak piszesz na >polactwo<, to przecież nie możesz być jednym z nich, co nie?

Więcej szacunku do kraju w którym się wychowałeś i dla ludzi w nim żyjących, bo znając życie to jak wielu takich pyskatych tutaj możesz nadawać niczym J-23 z Reichu siedząc u Helmuta przy nocniku...
;)

pawelk1504

I jeszcze uprzedzając, zanim wywołasz sraczke na temat moich ocen filmów bo masz do tego tendencje jak widac - bajki oceniają moje dzieci po to żeby filmweb podsyłał sugestie kolejnych.

Adziorex

Następnym razem trollu nie pomyl kont...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
pawelk1504

Masz tak bujna wyobraźnie ze juz rozumiem dlaczego ten film przypadł Ci do gustu... Marnujesz sie - Twoje "teorie spiskowe" i domysły zapewniłyby Ci świetlana karierę w obecnym rządzie - oni lubią takie wymyślanie jakie Ty praktykujesz... Najpierw miałem dwa konta, teraz mam "wyimaginowanych potomków" - grubo - powiedz, co Ty ćpasz...?
Tak, tak - w rzeczywistości mam 12 lat i fascynuje mnie oglądanie animacji... nie wiem co bierzesz chłopie ale odstaw to bo jak widac nie służy Ci..
A Twojego poziomu - serio - nie da sie juz zniżyć wiec mogę Cię zapewnić ze nie podejmowałem nawet takich prób...

ocenił(a) film na 7
Adziorex

" Adziorex w odpowiedzi na post: pawelk1504 | 22 godzin temu ocenił(a) ten film na: 2 ;
I jeszcze uprzedzając, zanim wywołasz sraczke... "

- ciekawe, ciekawe... łyknij se coś na pamięć, bo słabo!

pawelk1504

I jeszcze te "teorie spiskowe" co do drugiego konta... Pewnie wyborca PiSu? Zgadłem? Bo oni tak sie lubuja w "spiskach".
Tak stary - mam tu 28 kont i naprzemiennie z nich komentuje wiesz?
ZSGifMan to tez moje konto - specjalnie daje sobie przeciwne momenty żeby wywołać gownoburze.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
Limak_4

Przypomniałeś sobie, że masz takie konto?
:)

ocenił(a) film na 7
Limak_4

fatalne aktorstwo? hahaha wiekszej bredni dawno nie czytalem :D

miko1980

W mojej ocenie to właśnie aktorstwo jest najwiekszym atutem.

ocenił(a) film na 7
starszy_pan

Mnie nie musisz przekonywać, mi się film podobał :)

ocenił(a) film na 7
Limak_4

2 na 10? Serio powinieneś przestudiować definicje tych ocen bo to dość surowa opinia...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones