PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1146}
7,7 157 451
ocen
7,7 10 1 157451
7,4 29
ocen krytyków
Vabank
powrót do forum filmu Vabank

Dwa pytania

ocenił(a) film na 8

Jako młody człowiek dopiero teraz nadrobiłem zaległości i zapoznałem się z tym, powszechnie uważanym za kultowe, dziełem. Mam jednak dwie wątpliwości fabularne:
1) Jakim cudem policja znalazła te odciski palców Kramera?
2) Jak to się stało że pieniądze pomimo iż zostały rozdysponowane pomiędzy grupę Kwinty i innych, odnalazły się w całości w domu Kramera?
Być może przegapiłem jakieś ważne fakty, dlatego proszę kogoś zaznajomionego o wytłumaczenie.

godfather_7

1. Zwieracz instalacji alarmowej został wpięty w naszyjnik Natalii, który zapinał Kramer i zostawił odciski.
2. Nikt nie powiedział, że pieniądze odnalazły się wszystkie, a i tak były to całe worki. Gdy pokazywano komisarzowi Przygodzie ile było paczek z pieniędzmi, też objętość była znaczna. A Moks, Nuta i Duńczyk dostali po 20 tys. Kwinto niczego nie wziął, bo oddano pieniądze wdowie po Tadeuszu Rychlińskim. Pozostało opłacenie uczestników mistyfikacji, ale część z nich mogła to zrobić jako przysługę dla Kwinty.

ocenił(a) film na 8
bazant57

Ok, dziękuję za wyjaśnienia :)

bazant57

Fajnie ze można pomóc koledze bez drwin i skwapliwej oceny parametrów intelektualnych.

ocenił(a) film na 10
bazant57

Jedna malutka uwaga - Kramer rozpinał naszyjnik :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones