PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=734407}
7,2 14 261
ocen
7,2 10 1 14261
7,4 18
ocen krytyków
Victoria
powrót do forum filmu Victoria

nuda, nuda, nuda!

ocenił(a) film na 4

Skąd te wysokie noty za tak pospolity film, za improwizowane dialogi? Ha, ha..... Wybaczcie, mogli postarać się bardziej. Myślałam, że chociaż jakiś gwałt brutalny będzie..... w końcu dziewczę dołączyło do grupki chłopaków. A tu nic! Scena z napadem, totalna porażka reżyserska, myślałam, że kręcą jakiś film w filmie i to ćwiczenia .....ha, ha i ten wątek miłosny który się rozkręcał w ciągu kilku godzin..... śmieszne. Ni to dramat, romans, tragedia. Nie wiadomo co. A i nie można było nawiązać kontaktu ''twarzą w twarz" z aktorami bo kamera rozedrgana. Wiem, że to taka metoda kręcenia. Gdybym o tym wiedziała, nie poszłabym na ten film, bo dla mnie kontakt bezpośredni jest bardzo ważny. A tak to nawet nie wiem jak ci aktorzy wyglądali, jakie emocje były wyrysowane na ich twarzach.

ocenił(a) film na 9
satja

"Myślałam, że chociaż jakiś gwałt brutalny będzie..... "
to wyjaśnia Twoją ocenę.

" Scena z napadem, totalna porażka reżyserska, myślałam, że kręcą jakiś film w filmie i to ćwiczenia .....ha, ha"

faktycznie, nie zrozumiałaś filmu. :)

Iwi_3

Czyli teraz logiczne błędy w scenariuszu i idiotyczne zachowania bohaterów tłumaczy się tym, że widz nie zrozumiał filmu? Warto na przyszłość wiedzieć :)

ocenił(a) film na 9
slawmm

"zbyt mało brutalny gwałt" jak to pisze osoba powyżej: to idiotyczne zachowanie bohaterów czy błąd logiczny w scenariuszu?

ocenił(a) film na 7
satja

Ja rozumiem, że film może się nie spodobać, ale nie można nazwać "porażką reżyserską" 130-minutowego ujęcia bez cięć.

ocenił(a) film na 4
satja

Racja, film jest nudny. Od początku można było podejrzewać, że poznana czwórka Niemców wpędzi główną bohaterkę w kłopoty. Rozumiem, że film jest nowatorsko nakręcony, ale to nie usprawiedliwia dwugodzinnego festiwalu nudy. Nie rozumiem też podwyższania oceny tylko za to, że film jest zrealizowany w jednym ujęciu. Film Hardcore Henry też oceniliście na 10 lub 9, tylko dlatego, że jest nakręcony w perspektywie pierwszoosobowej?

kuba125

czy ty rozumiesz czym jest "bez cięć"? to jest nagranie całego filmu jedną kamerą bez dubli, a jeśli będzie jakaś wpadka wtedy trzeba zaczynać od początku.

ocenił(a) film na 4
nieznajomy43

Doskonale to rozumiem.

ocenił(a) film na 7
satja

satja a czy ty wiesz co to SPOILER??? czyli napad, ok......
"Gdybym o tym wiedziała, nie poszłabym na ten film" - no wielkie dzięki, dzięki Tobie ja już też wiem tyle, że też nie mam ochoty iść bo odbierasz mi radość bycia zaskakiwaną...

ocenił(a) film na 4
chemikalium

kurczę...sorki, ale nie zdradziłam szczegółów bardziej opisałam moje emocje. Nie sugeruj się opiniami. Ja chodzę na filmy i wyrabiam sobie swoją. Często bywa tak, że film ma wysoką ocenę a mnie się nie podoba lub na odwrót - niskie noty a dla mnie film mega. Radzę ci idź na ten film coś się tam jednak dzieje....wolno bo wolno, ale dzieje :-)

ocenił(a) film na 7
satja

no ale przez te wszystkie dyskusje ja już wiem co się dzieje, tak jak opis mnie zaintrygował co się stanie, tak przeczytanie dwóch wątków na filmwebie nie pozostawia wątpliwości co to będzie, dlatego niezmiennie uważam, że takie wątki już w pierwszym poście winny być oznaczone jako SPOILER

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones