PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=267822}
6,6 588
ocen
6,6 10 1 588
Viva Cuba
powrót do forum filmu Viva Cuba

Zaczęłam oglądać ten film głównie dla cudownego języka hiszpańskiego, który kocham i dla którego jestem w stanie przecierpieć nawet najgłupszą fabułę. Ale sam film naprawdę nie był zły - jasne, że schematyczny i łatwiutki, ale jednocześnie pełen jakiejś takiej magii i melancholii, poza tym dzieciaki zagrały całkiem fajnie i bezpretensjonalnie, co się rzadko zdarza. No i zakończenie, które na cały leciutki filmik każe jednak spojrzeć z trochę innej strony.

ocenił(a) film na 10
aster

również uwielbiam jezyk hiszpański którego sie ucze:)mam pyt.jak skończył sie film bo nie obejrzałam do końca a w zasadzie do momentu jak dzieci były w jakims lesie i była burza....

ocenił(a) film na 5
jude119

No wiec w skrócie dzieciaki dojechały w końcu do tego ojca Malu, który - prawdopodbnie, bo nie jest to chyba powiedziane wprost - podpisał tę zgode na wyjazd Malu. Kiedy dojechali do tego ojca-latatnika matki tam na nich już czekał i zaczeła się jedna wielka kłótnia miedzy dorosłymi, dzieci pobiegły nad morze, przytuliły się i koniec.

Ja tylko pozwole sobie zauważyć ze gra aktorska dzieci była własnie bardzo słaba (przynajmniej wg mnie) o to był główny problem tego filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones