PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=813683}

Vivo

6,3 3 617
ocen
6,3 10 1 3617
Vivo
powrót do forum filmu Vivo

Taki nijaki....

ocenił(a) film na 3

Film beznadziejnie słaby i nudny, scenariusz nieprzemyślany i często nielogiczny.
Muzyka taka sobie ale nieporuszająca a przecież samba u bossa nova to potęga.

ocenił(a) film na 8
czessix

Ale zdajesz sobie sprawę, że to animacja dla dzieci?

użytkownik usunięty
Pepsaj

Nie wiem co jedno ma do drugiego...

ocenił(a) film na 8

To, że "bajki" rzadko kiedy są logiczne. Ciężko uznać Króla Lwa albo Toy Story za wiarygodne ;)

ocenił(a) film na 2
Pepsaj

Są wiarygodne w konwencji danego świata

ocenił(a) film na 2
Pepsaj

To, że coś jest dla dzieci nie oznacza, że ma być byle jakie. Po za tym to, że coś jest animowane nie oznacza, że jest dla dzieci. Dobry film animowany powinien być fajny dla osób w każdym wieku.

ocenił(a) film na 8
MistrzSeller

Zgodzę się tylko w pewnym stopniu. Oczywiście, że lepiej jeśli film jest dopasowany do różnych grup wiekowych. Ale z drugiej strony ja oglądając "bajkę" razem z dziećmi zwracam przede wszystkim uwagę na to jak im się podoba. Jako dorośli często zapominamy jak to było być dzieckiem, co nas wtedy bawiło. Jeśli produkcja trafia do dziecka to jest to dla mnie najważniejsze.

ocenił(a) film na 2
Pepsaj

Film powienien by dobry dla każdego, a nie tylko dla dzieci. Przez takie pójście na łatwiznę rodzi się mit, że jak coś jest animowane to dla dzieci

ocenił(a) film na 8
MistrzSeller

Cóż, ja się z tym nie zgadzam. To nie jest "pójście na łatwiznę" tylko odmienne spojrzenie. Pozdrawiam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones