PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10494}

Włoska robota

The Italian Job
7,0 4 467
ocen
7,0 10 1 4467
6,3 3
oceny krytyków
Włoska robota
powrót do forum filmu Włoska robota

Niestety rozczarowanie... To byłby bdb film, gdyby nie zrobiono z niego komedii, w dodatku momentami z
głupawą muzyczką w tle. A tak wyszło ani zbytnio kryminalnie, ani zbytnio śmiesznie. Wyszło tak sobie. Film
lubiany, ale chyba bardziej z powodu nostalgii za filmami z lat 70-tych, niż z powodu treści.

Cpt_Spaulding

film jest z lat 60-tych a nie 70-tych. a proporcje komedii i sensacji są dla mnie idealne (za to kocham angielskie filmy). i dlatego wg. mnie film pozytywnie wyróżnia się z masy sensacyjnych filmów amerykańskich z tamtych czasów

ocenił(a) film na 5
wojciech94

tylko, że to nie jest film amerykański... w każdym razie, to był niezły materiał na lepszy film, ale poszli w kierunki komedii sensacyjnej - gatunku który uważam za całkowicie zbędny. Ale, co kto woli. pozdr.

Cpt_Spaulding

wiem - angielski (patrz - nawias). i właśnie tym się wyróżniał z masy Shaftów i innej miernoty (miernoty dla mnie ) :-)

ocenił(a) film na 7
wojciech94

bo sie posmarkam, po co tutaj Shafta wywlekasz? toć to czyste blaxploitation

bobrolak

Uwielbiam i Italian Job, i filmy blaxploitation, a muzyczka w Italian Job jest dla mnie świetna:)

użytkownik usunięty
Danielburg

Funie Roba Zombiego.
Sam Zombie patrz Bekarty diabla wplata w tle klip Otisa Rusha.
Jak nie wiesz kto to Otis Rush patrz wikipedia.
Wiec nie mow mi ze jak mowisz muzyczka glupawa w tle.
Bo to sam geniusz Quincy Jones.
Nie lubisz dzwieku trabki i jazzu.
Ja lubie i szanuje muze Roba Zombiego.
Choc od dawna nie slucham trush metalu facet ma wyobraznie ktorej widze Tobie brakuje.
Napisze to wprost dla mnie jestes kolejnym pozerem.
Wybacz prawde ktora mam nadzieje w oczy Cie kole.

bobrolak

no i jak tam - wytarłeś już nosek po smarkaniu? to tylko tak za młodu - później już z noska nie leci

Cpt_Spaulding

nie widziałem tego filmu... ale szczerze mówiąc trudno mi uwierzyć w to, że Quincy mógłby być kompozytorem "głupawej muzyczki'". Po prostu: No f_uckin' way! and BTW - nie ma zbędnych gatunków... W każdej konwencji można stworzyć coś wartościowego.

użytkownik usunięty
mike_ainsel

Jak ktos slucha trash metalu to o dobrej muzie nie ma pojecia...

ocenił(a) film na 5

nie ma takiego gatunku jak trash metal...i obrazaj reki wszak nalezy do ciala..

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5

mialo byc NIE obrażaj ręki wszak należy do ciała. a ty widzisz co ty piszesz ? bo chyba nie widzisz..

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones