PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=520257}

W Brighton

Brighton Rock
5,8 1 375
ocen
5,8 10 1 1375
W Brighton
powrót do forum filmu W Brighton

Mnie się podobało

ocenił(a) film na 6

Bardzo lubię tego typu "nudę". Ładne zdjęcia, dobre aktorstwo. Niestety - nawala reżyseria. Film jest niezgrabnie chwieje się między dramatem, kryminałem czasem zachaczając o groteskę innym razem popadając w przesadny pasto albo melodramat. Ja daję 6/10. Trochę na wyrost.

Borys_17

Idealna opinia. Niestety za te groteskowe momenty też troszkę naciągniętę 6/10 :)

ocenił(a) film na 6
aga7765

Dziękuję za komentarz. mogę tylko dodać od siebie, ze jestem w szoku widząc tyle błędów w jednym zdaniu (chodzi oczywiście o moją wypowiedź). Tragedia - da się to jakoś edytować? Czy ja zasypiałem pisząc czy też byłem w jakimś odmiennym stanie świadomości|? Hehe. Przepraszam.

Borys_17

Słuchaj, spójrz lepiej na moją długą opinię (założyłam osobny temat) właśnie o tym filmie wczoraj. W życiu czegoś takiego nie napisałam haha!! Można edytować przez kilka minut tylko;/

ocenił(a) film na 6
aga7765

Hehe. Teraz zaczynam podejrzewać, że w tym temacie ukryły się w sieci jakieś wyjątkowo złośliwe chochliki, które mieszają nam w tekście :)

Borys_17

Zgadzam się ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones