PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106786}

W cieniu Kilimandżaro

In the Shadow of Kilimanjaro
5,8 32
oceny
5,8 10 1 32

W cieniu Kilimandżaro
powrót do forum filmu W cieniu Kilimandżaro

Atakujące Pawiany!

ocenił(a) film na 4

Jak już wspomniano, pawiany atakują ludzi w wyniku długotrwałej suszy w Kenii. Film oparty jest na faktach (jest wyolbrzymiony, co zrozumiałe, na potrzeby produkcji). Nie ogląda się tego źle, ale brakuje mu jakieś takiej iskry. Zachowania i ukazanie na ekranie pawianów i ludzi jest co najmniej nielogiczne. Widać to wyraźnie w scenie ataku na kierowcę, który miał przebitą oponę. Zbliżenie na pawiany, które kompletnie nie wyglądają jak wygłodniałe bestie, a bawią się ze sobą czy po prostu wygłupiają. Rażą w oczy takie akcje, ale to film klasy B, więc trzeba to przeboleć. Sam obraz jest w porządku, nie nudzi, historia jest znośna, sceny zabójstw też na plus, są dosyć krwawe. Pawiany też wyglądają ok. Dla mnie 4/10, znośny monster movie

Lakil

Witam, oglądałem ten film jako chłopiec w podstawówce. Ze starszą dziewczyną, która zrobiła na mnie wrażenie większe niż film..... Przez sentyment bardzo chciał bym go jeszcze oglądnąć, zwłaszcza, że niewiele z filmu zapamiętałem.
Nie wiesz może, gdzie go można zdobyć?

ocenił(a) film na 4
Dr_Jackyll

Krążył po prywatnych trackerach niedawno, na pewno tam możesz znaleźć (raczej nie warto mimo wszystko)

Lakil

Ale....wiem, to zabrzmi śmiesznie, ale...ja nie wiem, co to są prywatne trackery.
Czyli jak mogę to znaleźć?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones