Film

Born to Raise Hell

2010 1 godz. 38 min.
5,6 2 710
ocen
5,6 10 2710
392
chce zobaczyć
{"id":"545397","linkUrl":"/film/W+odwecie+za+%C5%9Bmier%C4%87-2010-545397","alt":"W odwecie za śmierć","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/53/97/545397/7302853.2.jpg"}
Podczas jednej z policyjnych akcji ginie przyjaciel agenta Interpolu, Roberta Samuelsa. Mężczyzna robi wszystko, aby pomścić śmierć kolegi. Więcej Mniej
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Tajny agent Interpolu Robert 'Bobby' Samuels (Steven Seagal) jest przydzielony do wschodnioeuropejskiej grupy zajmującej się handlem bronią na całych Bałkanach. Podczas sprzedaży, jego zespół wpada w krwawą uliczną wojnę pomiędzy gangiem Cyganów i Rosjan podczas, której ginie jego przyjaciel. Pozostając sam szuka zemsty, by pomścić śmierć swojego kolegi.

studio
Steamroller Productions (przedstawia) / Voltage Pictures (współudział)
data produkcji
2010
tytuł oryg.
Born to Raise Hell
inne tytuły
W odwecie za śmierć Polska
Born To Raise Hell Wielka Brytania
Więcej...
Pod koniec filmu, wewnątrz baru dwóch mężczyzn, którzy przychodzą z parkingu i gdy strzelają z broni automatycznej do baru oraz kanap, można zauważyć, że nie robią się dziury po kulach w ścianach ani w czymkolwiek innym.
Podczas sceny w barze, gdy barman wychodzi i zostaje zastrzelony jego ciało odrzuca do tyłu, kamera w tym momencie przełącza się na widok z boku i wydaje się, że szklana półka pęka zanim na nią upadnie mężczyzna.
Po tym jak Bobby aresztuje Sorina i jest on przesłuchiwany, Sorin wykorzystuje rękę do zrobienia gestu, zaś chwilę później gdy policjant otrzymuje polecenie, aby usunąć kajdanki z rąk Sorina, trzyma już ręce za plecami.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych