PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=124761}

W rękach Boga

Something the Lord Made
7,7 11 684
oceny
7,7 10 1 11684
W rękach Boga
powrót do forum filmu W rękach Boga

Przeczytałem wszystkie wpisy i słabo mi się zrobiło, bo niemal wszystkie dotyczą aktorów i ich ról, zgodności wieku postaci z wiekiem aktorów czy rasizmu, a są to wszystko drugorzędne, owszem znaczące, ale jednak drugorzędne składowe tego filmu. Bo film przede wszystkim opowiada prawdziwą historię lekarza i technika medycznego, którzy - za sprawą "boskiej" ambicji pierwszego i "boskiej" zręczności drugiego - zapoczątkowali kardiochirurgię. Oczywiście, są tu obserwacje zachowań rasistowskich, bo tak rodziło się współczesne amerykańskie wielokulturowe społeczeństwo, był to od początku (Indianie) tygiel wielorasowy i wielokulturowy (Merkel dała sobie i Europie kilka lat na to!!!).
Film nie jest dziełem wybitnym i mocno główkowałem, zanim zdecydowałem się na 7. Plusy: temat i przesłanie, gra aktorska, muzyka; minusy: zbyt szybkie początek i koniec filmu i zbytnie rozbudowanie roli technika kosztem roli lekarza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones