PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=298590}

W sieci kłamstw

Body of Lies
7,2 77 690
ocen
7,2 10 1 77690
6,3 15
ocen krytyków
W sieci kłamstw
powrót do forum filmu W sieci kłamstw

Polecam kazdemu, warto. Myslalem ze w postac Haniego wciela sie jakis arabski aktor,a to
Brytyjczyk Mark Strong. Niezla charakteryzacja

Dawid_1220

dzięx, zaraz będę oglądać :) wierzę że warto :) pozdrawiam!

ocenił(a) film na 9
rosaria

Warto ,warto :)

ocenił(a) film na 8
Dawid_1220

Brytyjski aktor, ale pochodzenia włoskiego

twooj_stary

chyba nie dokończyłeś kwestii, bo jak wiadomo Italię od Arabów dzieli niewiele, bo tylko morze śródziemne.

ocenił(a) film na 6
Dawid_1220

Mark jest boooooooski. Oglądam ten film po raz kolejny tylko dla niego ;)

ocenił(a) film na 6
Dawid_1220

Świetny, zwłaszcza w scenie, kiedy mówi Rogerowi, że nie wolno mu go oszukiwać.

Dawid_1220

Faktycznie dobra charakteryzacja,to chyba ten aktor,ktory zagral w "Sherlocku Holmesie" tego złego lorda?Nie rozumiem niektorych wypowiedzi,ze film slaby i jeszcze slabsza rola DiCaprio.Moim zdaniem,jest calkiem na odwrot.No,ale to rzecz gustu,o ktorym sie nie dyskutuje.Nie wiem jak Ty,ale ja jestem "fanem"gry Leonardo.Slyszales moze,ze pojawiły sie informacje,ze Leo ma zagrac Jokera w filmie,ktorego producentem bedzie Scorsese?Jestem zajebiscie ciekawy,jak zagra.W jaki sposób bedzie probowal przebic Heatha Ledgera i Jareta Leto.Czy w ogole jest to mozliwe?Myslalem,ze lepiej juz nie mozna,ale znajac talent DiCaprio,moze byc cholernie ciekawie.I czekam jeszcze na drugi film "The devil in the White City".Przymierzaja sie do niego,juz kilka ładnych lat.Zagra tam z kolei pierwszego w USA seryjnego mordercę H.H.Holmesa.Na faktach autentycznych.Co o tym myslisz?Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones