PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=3516}

W zasięgu strzału

Liberty Stands Still
6,3 2 661
ocen
6,3 10 1 2661
4,2 4
oceny krytyków
W zasięgu strzału
powrót do forum filmu W zasięgu strzału

dotrwałam do połowy filmu i wyłączyłam:) moze to dlatego, ze film ma juz 14 lat i stał się śmieszny:)))

ocenił(a) film na 5
askenya

U kobiet uwielbiam brak logiki. Brawo!

Krzypur

Hmmm pozwol, ze spytam, co ma logika do tego, ze film byl nudny , z tego co przeczytalam po Twoim poscie , nie tylko na mnie tak dzialal i nietylko na kobiety . Pozdrawiam Pana logicznego :)))

askenya

nie tylko]

ocenił(a) film na 5
askenya

Dziwne, że nie znasz siebie. Przecież to Ty oceniasz filmy z lat 80. czy 90. na 9 czy 10. Poza tym, czytaj najpierw siebie.

Krzypur

juz raz o tym pisalam, ale nap;isze ponownie, nigdy nie wystawialam zadnych ocen i to co jest przy moim nicku, ze lubie itp. to sa w wiekszosci bzdury tak samo z filmami ktore obejrzalam , nie wiem skad to sie bierze , ale ja tego nie pisalam

askenya


ostatnio oglądane

Honor Prizzich
1985Prizzi's Honor
12 sierpnia 2010
6

Truman Show
1998The Truman Show
12 sierpnia 2010
5

Piknik pod Wiszącą Skałą
1975Picnic at Hanging Rock
12 sierpnia 2010
5

Buntownik bez powodu
1955Rebel Without a Cause
12 sierpnia 2010
6
zobacz więcej
chcę obejrzeć

Sophie Scholl - ostatnie dni
2005Sophie Scholl - Die letzten Tage

Gomorra
2008

Życie na podsłuchu
2006Das Leben der Anderen

Zatrute pióro
ani ich ostatnio nie ogladalam, ani nie bede i nie chce ogladac tych wpisanych ,moze mi wytlumaczysz skad to u mnie sie bierze, wiec nie wmawiaj mi rzeczy, ktorych nie bylo

ocenił(a) film na 5
askenya

Ja to mam wiedzieć? Skontaktuj się z redakcją i wyjaśnij tę sytuację.

askenya

Producenci okazali się lewicowymi przeciwnikami posiadania broni przez wolnego człowieka.

askenya

W zeszłym roku na portalu IMDB wyłączono wspaniałą usługę IMDB Board (coś podobnego do tego forum, lecz bardziej zaawansowane). Byłam tam użytkownikiem tylko przez 2 lata, lecz dzięki ludziom z całego świata nauczyłam się trochę biznesowej trony kina i mechanizmów, które stoją za produkcjami filmów i seriali, Tyle tytułem wstępu nie na temat. Przechodzę do meritum. Chciałam zobaczyć ten film; popatrzyłam na opinie jedna Pani negatywna - OK; czytam ....
Opinia negatywna, powód [jak dla mnie nieznany]:
-To że film ma 14 lat dla mnie nie jest wystarczającym argumentem - choćby film "12 gniewnych ludzi" liczy sobie ponad 60 lat i jest jednym z wybitnych filmów światowego kina.
- To że stał się śmieszny - też nie wystarczający argument - być może taki powinien być
W sumie opinia bez żadnych merytorycznych uzasadnień.
Czytam wątek kontrargumentację @Krzypura "U kobiet uwielbiam brak logiki. Brawo!" - czyli personalna uwaga trącąca seksizmem i znowu zero informacji, argumentów wynikających z jakości filmu
Polski filmweb niestety przypomina schyłkowy IMDB Board. Przez wiele lat usługa działała łącząc fanów kina całego świata. Dyskutowano posługując się argumentami merytorycznymi, a nie epitetami czy złośliwościami, dopóki nie urosło nowe pokolenie wiadome anonimowości. Szkoda, że tu to się zdarza w więcej niż 50% przypadków

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones