PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=399328}
7,6 299 745
ocen
7,6 10 1 299745
8,6 40
ocen krytyków
WALL·E
powrót do forum filmu WALL·E

Wall-E obejrzałem przypadkiem w HBO i przyznaję że jako "twardziel" ogladający głównie
filmy wojenne i horrory wzruszyłem się bardzo. Świetny film

ocenił(a) film na 10
iamhardkor

Skoro już robimy sosobiste wyznania...
Mam 20 lat, ale lepszego filmu w życiu nie widziałem :P.

iamhardkor

Ja mam 22 i muszę powiedzieć, że to najlepsza animacja jaką widziałem:)

ocenił(a) film na 10
iamhardkor

Mam 18 lat i również uważam, że jest to najlepszy film animowany jaki dotąd widziałem.

ocenił(a) film na 6
SithisDagoth

Ja mam 22 lata, lubię współczesną animację i był to pierwszy film animowany który mnie bardzo wynudzil

ocenił(a) film na 6
iamhardkor

Ciekawe. Mnie wzruszają prawie wszystkie produkcje Dreamworks a ten film w ogóle mnie nie poruszył.
Gusta i guściki.

ocenił(a) film na 9
iamhardkor

film jest świetny. i moim zdaniem właśnie to że postacie nic nie mówią jest jedną z autów filmu. głupie dialogi mógłby wszystko posnuć. film dzięki temu ma swój "klimat". moim zdaniem najlepsza animacja.

ocenił(a) film na 10
Dirty_Elwira

dokładnie. Mi najbardziej podobala się własnie pierwsza częśc filmu kiedy nie było innych postaci tylko te 2 roboty. Najpiękniejsze w tym filmie jest właśnie to wyrażanie emocji bez słów. Samotność głownego bohatera. Pokazanie że nawet taki ludzki twór może czuć, ba że potrafi być w pewien sposob bardziej ludzki od samych twórców. Mam 23 lata na filmie gdy oglądałem go po raz pierwszy nie bede kłamał naprawdę się wzruszyłem. Cięzko u starego konia wywołać taką reakcje a tu prosze. dla mnie bardzo dobre kino.

ocenił(a) film na 9
Zigu21

dokładnie. dokładnie. dokładnie. z ust mi to wyjąłeś.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones