PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=399328}
7,6 299 766
ocen
7,6 10 1 299766
8,6 40
ocen krytyków
WALL·E
powrót do forum filmu WALL·E

bardzo slaby!!!

ocenił(a) film na 4

niewiem co widzicie w tym filmie????
porazka!! przez 2 godziny nudzilem sie ;/
nic wzruszającego w tym nie ma
zero smiechu!!!
KUNG FU PANDA JEST 1000 RAZY LEPSZY

ocenił(a) film na 10
mezus16

nie dorosles widac do takich filmow albo straszny z Ciebie ponurak, a panda jest ewidentnie dla dzieci, wnioskuje ze masz nie wiecej niz 8 lat????

ocenił(a) film na 10
zuza99_filmweb

Powiem tak. Są gusta i guściki, ludzie i taborety. Każdy ma prawo do wyrażania własnej opinii i może wydawać SUBIEKTYWNE oceny na temat filmów. Że autorowi się nie podobało, to można jeszcze zrozumieć. Ale, żeby zamiast jakichkolwiek konkretnych argumentów używać wyzwisk i wulgaryzmów (tyczy się to obydwu stron) jest jak dla mnie bardzo infantylne.
Jak dla mnie Wall.E, Gnijąca Panna Młoda czy 9, są jednymi z nielicznych animacji, które nie podlegają stereotypowi, że animacja musi od razu śmieszyć. W każdym filmie można dostrzec jakiś głębszy sens- trzeba uważnie patrzeć i dobrze się rozglądać.

ocenił(a) film na 7
kubusss69

nie lubię awangardy i stawiania na formę,ale wall e akurat we mnie trafił.Fakt, pierwsze pół godziny jest ciężkie w odbiorze, ale ten film to naprawde piękna odyseja.A co z tego,że animacja i mało "ludzkich" dialogów.Jak patrze na dzisiejsze filmy, to może i dobrze, że mało mówili.

użytkownik usunięty
mezus16

Jesteś tylko głupim prymitywem, więc to nic dziwnego, że wystawiasz trolowate oceny. Co, nikt cię nie kocha i tak się mścisz? A może nikt się nie chce z tobą na podwórku bawić, więc próbujesz tutaj zwrócić na siebie uwagę? Budzisz tylko litość i żal ty marny wypierdku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones