PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33594}

Walnięty Święty?!

Santa Who?
5,8 2 363
oceny
5,8 10 1 2363
Walnięty Święty
powrót do forum filmu Walnięty Święty?!

re:mini.scencje

ocenił(a) film na 5

hamletyzujący inaczej grubas przechodzi kryzys wieku starczego połączonym z amnezją oraz zaburzeniami tożsamości, na szczęście się ocyka i wszyscy są zadowoleni..

Westernik

Jeden z niewielu filmów które do tej pory mam na DVD :)

ocenił(a) film na 5
buterfly

no, u mnie z kolei na vhs:) leży, a raczej stoi dumnie gdzieś pomiędzy (jakie gdzieś, toć z ciekawości sprawdziłem właśnie) Szóstym Zmysłem a Zbrodnią Nie Ukaraną z powodów bliżej mi nieznanych - prawdopodobnie chodzi o wymiar pudełka po prostu, bo tematycznie to nijak nie można ich połączyć - tekst zuzanna naczyńska, czytał nieodżałowany tomasz knapik..

Westernik

Szacunek za wydanie VHS — Śmierci Pana Knapika duża strata dla widzów jego głos sprawdzał się nie tylko w kinie akcji, również w produkcjach komediowych wystarczy wspomnieć Benny'ego Hilla głos Pana Knapika jest już utożsamiany z serialem.

ocenił(a) film na 5
buterfly

o, tak, albo świat według ala bundy:) z tego co pamiętam to nawet w warszawskim metrze można go było usłyszeć. ja się od razu przyznam, że nikt tak mięciutko nie wypowiadał słówka na literkę k jak knapik, ale mam pewne braki w pamięci chyba, bo nigdy na ten przykład nie słyszałem tego słowa wypowiadanego przez jana suzina - gdybym usłyszał, kto wie, być może zmieniłbym zdanie..

Westernik

Niewykluczone, że Pan Knapik uczył się swojego fachu właśnie dzięki głosowi Pana Suzina, wszak jak się inspirować to od bardziej doświadczonych.

ocenił(a) film na 5
buterfly

niewykluczone, może coś o tym wspominają w biografii, która gdzieś słyszałem albo ukazuje się albo już się ukazała (suzina, nie knapika, na tę drugą przyjdzie nam jednak jeszcze trochę poczekać)

Westernik

Zapewne chodzi o ten wspominany tytuł link z wydawnictwa - https://biografia24.pl/jan-suzin/

ocenił(a) film na 5
buterfly

tak, w dodatku razy trzy:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones