plakat filmu Wariatka z Alabamy

Wariatka z Alabamy

Crazy in Alabama
6,3 1 024
oceny
6,3 10 1 1024
647
chce zobaczyć
{"type":"film","id":4721,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Wariatka+z+Alabamy-1999-4721/tv","text":"W TV"}]}
Wariatka z Alabamy
  • iTunes - https://www.apple.com/pl/itunes

    wypożycz / kup
    od 9,99 zł


Z opowieści PeeJoe dowiadujemy się o historii jego zwariowanej ciotki Lucille. W pewnym małym miasteczku gdzieś w Alabamie dochodzi do dziwnej zbrodni. Wzorowa żona i matka Lucille po kilkunastu latach pożycia zabija przy pomocy trutki na szczury wiarołomnego męża i wyjeżdża do Hollywood po wolność, pieniądze i sławę. Swoich siedmioroZ opowieści PeeJoe dowiadujemy się o historii jego zwariowanej ciotki Lucille. W pewnym małym miasteczku gdzieś w Alabamie dochodzi do dziwnej zbrodni. Wzorowa żona i matka Lucille po kilkunastu latach pożycia zabija przy pomocy trutki na szczury wiarołomnego męża i wyjeżdża do Hollywood po wolność, pieniądze i sławę. Swoich siedmioro dzieci zostawia babce, PeeJoewi zwierza się, że w podróż zabrała... głowę męża. Gdy Lucille szuka wolności w "fabryce snów", w Alabamie trwają demonstracje dyskryminowanych Murzynów... Debiut reżyserski Antonio Banderasa , który do tytułowej roli zatrudnił swoją żonę.

Wariatka z Alabamy zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.