PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=732742}

Wdowy

Widows
6,3 16 855
ocen
6,3 10 1 16855
6,6 32
oceny krytyków
Wdowy
powrót do forum filmu Wdowy

.. jak drugi sezon Punishera na Netflixie. Świetna scena otwarcia, ale ogólnie oglądałem w mękach - i do końca nie wiem dlaczego, scenariusz ok, gra aktorska ok, kamera ok, muzyka ok - czegoś cały czas mi tu brakowało do nawet średniego szczęścia.

RoStryR

wow, a myślałem, że tylko dla mnie drugi sezon Punishera jest męczący... a jednak, nie jestem sam! dzięki <3

RoStryR

AAAmen

RoStryR

Drugi sezon punishera to jakieś nieporozumienie.

RoStryR

Męczący, bo przede wszystkim za długi. Z trwającego ponad 2h filmu spokojnie można by wyciąć 20-25 min. niewnoszących wiele, a zdecydowanie spowalniających samą akcję. Gra aktorska momentami trochę kuleje, zwłaszcza w wykonaniu Rodriguez, która w każdej swojej roli wypada dosłownie tak samo. Nieliczne drobne elementy scenariusza również rodem z kina klasy B. Ogólnie da się "przemęczyć" i dotrwać do końca, a to już coś.

ocenił(a) film na 6
RoStryR

Dokładnie tak samo odczułem ten film. Niby całkiem dobry, piękna muzyka Sade i Niny Simone ale czegoś brak. moja ulubiona aktorka Viola daje radę ale czegoś brakuje. Film taki trochę dokumentalny o brudach w polityce. U nas też tak jest. Rządzi mafia składająca się z kościoła, polityków i gangsterów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones