PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=723675}
6,3 42 316
ocen
6,3 10 1 42316
5,3 7
ocen krytyków
We Are Your Friends
powrót do forum filmu We Are Your Friends

Mi przy okazji tego filmu przypomniały się dwa filmy z dawnych lat: Wibracje i Rave, Dancing to a Different Beat

ocenił(a) film na 7
GeccoS

Dołącza się do pytania ;d

suzzei

Przypomniało mi się że w Dobermanie była całkiem fajna muzyka. Szczególnie w trakcie akcji policjantów na nocny klub.

GeccoS

Berlin Calling

GeccoS

Human Traffic

ocenił(a) film na 9
GeccoS

It's all gone Pete Tong

GeccoS

Legenda Kaspara Hausera

ocenił(a) film na 9
markotna1

Boska muzyka, masz rację !!!

GeccoS

Trainspotting - kawałki Underworld
Biegnij Lola, biegnij
Kevin and Perry Go Large (Chłopaki na ibizie)

GeccoS

Tron: Dziedzictwo

Przeciętny film, ale muzyka wybitna.

ocenił(a) film na 8
GeccoS

Hej DJ 2003r.

GeccoS

beyond the black rainbow
lost river
elysium

GeccoS

Eden
Paraísos Artificiais
Irvine Welsh's Ecstasy
Stark Raving Mad
Interstella 5555
Weekender

GeccoS

One Perfect Day
Go (1999)
Irvine Welsh's Ecstasy
Ecstasy
Groove
The Acid House

GeccoS

Polecam Human Traffic no i dość starą komedię Stark Raving Mad

ocenił(a) film na 5
GeccoS

Wszyscy tu polecają filmy nie o pięknie muzyki elektronicznej tylko filmy o imprezach, narkotykach, alkoholu, seksie z muzyką elektroniczną w tle.... Ja mam w du**e takie filmy ukazające muzykę elektroniczną w złym świetle...

Polecam Wam dwa filmy:

1. Paul van Dyk. God is a DJ?
Nie ma tego filmu na filmwebie, ale w sieci można spokojnie znaleźć ten dokument w wersji z lektorem pl. Polecam z całego serca ten film, o Paul Van Dyk'u, niemieckim Dju, prawdziwym artyście...

2. A Year With Armin van Buuren
http://www.filmweb.pl/film/A+Year+With+Armin+van+Buuren-2012-676281
Film ten pokazuje jakim spoko gościem jest holenderski Dj i producent muzyczny. ;)

Lepszych filmów o muzyce elektronicznej od tych dwóch powyżej nie widziałem... Szukam cały czas czegoś tak dobrego, ale wątpie czy uda mi się znaleźć coś równie wartościowego....

ocenił(a) film na 5
Maartenmetz

Berlin Calling.

ocenił(a) film na 5
aronn

Berlin Calling to właśnie jeden z tych filmów o imprezach, narkotykach, alkoholu, seksie z muzyką elektroniczną w tle... ;)

ocenił(a) film na 5
Maartenmetz

I co z tego,dzięki temu film jest"prawdziwy"(życiowy)i mega optymistyczny pod koniec.

ocenił(a) film na 5
aronn

Ja tam wolę, żeby muzyka elektroniczna nie kojarzyła się zwykłym zjadaczom chleba z takimi rzeczami.... ;)

ocenił(a) film na 5
Maartenmetz

Ten film to również przestroga,że łatwo można zboczyc.Fajna muza,fajna historia no i Paul zajebiście zagrał,to wręcz obowiązkowa pozycja dla fanów muzyki elektronicznej!

ocenił(a) film na 5
aronn

Jeśli dla kogoś muzyka elektroniczna jest prawdziwą, życiową pasją, kocha ją, nosi ją w sercu i cały czas o niej myśli to takiemu komuś niepotrzebne są żadne używki - drugi, alkohol itp... Bo wtedy sama muzyka może pobudzać, nakręcać, uaktywniać człowieka...
No chyba, że ktoś zajmuje się dj-ingiem i produkcją muzyki dla lansu i kasy to wtedy bez narkotyków, alkoholu, prostytutek itp ani rusz...

ocenił(a) film na 5
Maartenmetz

No ale co to ma wspólnego z filmem to tak jakbym nie chciał oglądać żadnych filmów wojennych a był zatwardziałym pacyfistą(którym jestem).

ocenił(a) film na 5
aronn

Spoko rozumiem Cię ;) Film jako dramat jest ok, ale jeśli chodzi o muzykę elektroniczną to wiesz jestem po prostu bardzo wyczulony na jej punkcie... I staram się zawsze przedstawiać ją innym ludziom w dobrym świetle - jako muzykę wartościową, z duszą i głębią ;)

ocenił(a) film na 5
Maartenmetz

Oczywiście to się tyczyło filmu:Berlin Calling a nie We Are Your Friends,który jest mega pozerski.

ocenił(a) film na 5
aronn

He he domyśliłem się wyobraź sobie ;)

ocenił(a) film na 5
aronn

Jakbyś chciał więcej sobie poczytać jak ja postrzegam muzykę elektroniczną i ile ta muzyka dla mnie znaczy to zapraszam Cię tutaj:
https://www.facebook.com/maartenmetzofficial

ocenił(a) film na 5
Maartenmetz

ok,dzięki

GeccoS

Miasteczko bohaterów / Bravetown / Strings (2015) PL

GeccoS

Pete Tong: Historia głuchego didżeja
http://www.filmweb.pl/Its.All.Gone.Pete.Tong

ocenił(a) film na 7
GeccoS

Projekt X? Wiem że nie elektroniczna ale duzo fajnej muzyki było

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones