PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1122}
6,8 27 905
ocen
6,8 10 1 27905
8,3 18
ocen krytyków
Wesele
powrót do forum filmu Wesele

Ludzie co z wami, przecież jeśli jesteś Polakiem to ten film czujesz chociażby sercem !

ocenił(a) film na 3
Jordan66

A jak ja krytykuję tylko film, to jestem tylko połowicznie wynarodowionym kosmopolitą? Bo nie wiem.
Ja ten film niestety poczułam rozumem, i ogrom partactwa, jakiego dopuścił się Wajda na tym świetnym materiale literackim, do dziś (bo sam film obejrzałam po raz pierwszy już dawno temu) wzbudza moje oburzenie, niesmak i sprzeciw.

użytkownik usunięty
selene_

Niesmak?obrzydzenie?Sprzeciw?co Ty k... piszesz!Przecież taka jest POLSKA!śmierdzi nędzą historii,splamiona krwią bratobójczą,brudna od kłótni i swarów,wielonarodowościowym tyglem języków i obyczajów !To wszystko Wajda pokazał a tobie się CO nie podoba?Taka Polska ci się nie podoba?!nie rozumiesz obrazu w którym jest zawarta "sól naszej Ziemi"!Nie będę się dłużej nad Tobą pastwił,bo szkoda mi czasu na kogoś kto nie ma zielonego pojęcia o tym na co patrzy.

ocenił(a) film na 3

Ło Jezuuu, ale mi w pięty poszło. Poczekaj, muszę się iść załamać psychicznie po tym, jak mi pojechałeś. Jak dojdę do siebie, to może zechce mi się poszukać tematu, gdzie to wyjaśniam. Na razie idę szukać brzytwy.

użytkownik usunięty
selene_

"Nie wzywaj Imienia..."bo to gdzie jak gdzie,ale pod Wyspiańskim nie przystoi.

ocenił(a) film na 3

Ufff, ledwo się pozbierałam...

Moje zdanie na temat filmu wyraziłam tutaj:
http://www.filmweb.pl/topic/817392/Co+to+za+ocena+!Jestem+w+szoku!.html

Dawno to było, ale nic się nie zmieniło, prócz tego że z 2 zmieniłam na 3. Więcej już nie będzie.

ocenił(a) film na 1
selene_

:))))) pielęgnuj ten dowcip.
Ale coś widzę twojego dyskutanta wcięło (chociaż określenie 'dyskutant' może być tutaj dyskusyjne). No cóż, chyba świadomość tego, że sam nie wiedział na co patrzy tak go przygniotła....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones