PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=698847}
8,1 309 810
ocen
8,1 10 1 309810
7,5 51
ocen krytyków
Whiplash
powrót do forum filmu Whiplash

Sportowy film o "jazzie". Jeżeli reżyser miał takie pojecie o tej muzyce jak przedstawił to w tym filmie to się dziwie że przez cztery lata nikt mu nie wybił z głowy grania na perkusji. Nie polecam!!!! szczególnie kumatym muzykom a przede wszystkim perkusitom.

ocenił(a) film na 7
roverhalf

Czy ja gdziekolwiek napisałem, że to film o muzyce? Jakiej dydaktyce? Jakiej władzy?

ocenił(a) film na 6
zooo_2

"Nie jest dla mnie zajmujące porównywanie "metod dydaktycznych". To co zainteresowało mnie w filmie to relacja jaka powstałą pomiędzy dwoma typami osobowości, a nie ich ocenianie praktyk nauczyciela pod kątem moralnym albo efektywności edukacyjnej. To nie ta bajka."

ocenił(a) film na 7
roverhalf

Ty sobie zaprzeczasz i tego nie widzisz?

ocenił(a) film na 6
zooo_2

zacytowałem twój post

ocenił(a) film na 7
roverhalf

A teraz "odpowiedziałeś na mój post"?

ocenił(a) film na 7
LLLLLLLLLLLLLLLLLLLL

American Dream z beznadziejnym głównym bohaterem.
Tylko postać Fletchera była godna uwagi. I tylko gra Simmsonsa uratowała w moich oczach ten film

ocenił(a) film na 4
nrg_2

Amerykańskie g........... uproszczony banał dla kmiotów!

ocenił(a) film na 10
aisha5

Siła argumentów zwaliła mnie z nóg.

Czyli wygląda na to, że jestem kmiotem. :(

Nie umiesz się kulturalnie wypowiedzieć, bez prostackiego języka i obrażania innych?

użytkownik usunięty
nrg_2

Ten film nie ma z muzyką wiele wspólnego, raczej ze szkoleniem kadeta na mięso armatnie w armi.
Jak się robi film o jakiejś dziedzinie, to należy odnieść się choć trochę do rzeczywistości.
Tutaj jest 0 pokrycia w realiach muzycznych, potwierdzam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones