PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=654206}

Wielka Stopa

Bigfoot
2,2 852
oceny
2,2 10 1 852
Wielka Stopa
powrót do forum filmu Wielka Stopa

Bohaterem drugiego z dzieł w najbliższym PFP emitowanym po "Pterodaktylu" będzie Sasquatch. Czy raczej, antybohaterem, zakładając że postacie ludzkie będą w jakimkolwiek stopniu sympatyczne. W przeciwnym razie wszyscy będą kibicować krwiożerczej włochatej bestii. O wszystkim przekonamy się już w najbliższy poniedziałek, 25.03 o 22. Zapraszamy zainteresowanych!

Katharsisss

Trzeba było być ślepcem żeby nie zobaczyć tych ludzi przy ścianie w jaskini xD

ocenił(a) film na 2
Valdoraptor23

W jaskini zbyt niskiej dla wielkiej stopy

ocenił(a) film na 3
Valdoraptor23

Film musiał znaleźć sposób na zabicie Walta.

DwuglowyUserKomentuje

Najśmieszniejsze było to że ostrzał trwał z 20 sekund przynajmniej xD

ocenił(a) film na 3
Valdoraptor23

Wycieczka na Mount Bigfoot.

DwuglowyUserKomentuje

W tym ujeciu na jakby kamienną "bramę" była Stopa w tle rycząca a jakaś parka sobie spokojnie szła ulicą. Nie mogli tego miejsca nagrać bez turystów naprawdę? xD

ocenił(a) film na 2
Valdoraptor23

W Birdemic 2 to było okropnie widać

ocenił(a) film na 2
DwuglowyUserKomentuje

To co robi stopa jest po prostu piękne

Katharsisss

Wspina się jak Ezio i teleportuje na całej górze.

Valdoraptor23

muszę przyznać że ta scena kulminacyjna robi wrażenie, nawet na mnie który widziałem Birdemic

ocenił(a) film na 2
Valdoraptor23

Jestem wzruszony ten film został moim ulubionym Klasy Z

Katharsisss

Szybko Lincolna odbudowali xD

ocenił(a) film na 3
Valdoraptor23

Ba, jeszcze naszym głównym bohaterom pomnik postawili.

ocenił(a) film na 2
Valdoraptor23

Dwójeczka - "dopuszczający" (gwiazdka za biegi W. Stopy w miejscu i gwiazdka za A. Coopera) Dziękuję pięknie, pozdrawiam, do następnego! :)

ocenił(a) film na 2
porzeczkowa_311

Również daje 2/10 tyle że z serduszkiem

Katharsisss

Ooooo jaka reklama, za tydzień hiciusze!

ocenił(a) film na 2
porzeczkowa_311

Cóż to był za kawał kina! Czy Wam też się zdawało, że Wielka Stopa zmienia rozmiar podczas filmu? :D

mahian

Tak, to powszechnie znana zdolność zmiennowielkości ;) Megalodony też tak potrafią.

ocenił(a) film na 2
Valdoraptor23

Proszę o wybaczenie Valdo, dopiero stawiam pierwsze, nieśmiałe kroki w swojej przygodzie z filami klasy Z, chociaż czuję, że w głębi serca od zawsze byłem Ich (tak, z wielkiej litery!) miłośnikiem.

mahian

Hahaha, spoko :)

ocenił(a) film na 3
Valdoraptor23

Za wykoanie techniczne powinien dostać 2, ale smiałem się jak norka podczas tego wspaniałego seansu, nie przynudzał, Stopa się nie obijała, więc 3.

ocenił(a) film na 3
DwuglowyUserKomentuje

Jak dla mnie całkiem niezła komedia. Lepsza niż większość komedii romantycznych na jedynce. Dla mnie 3.

ocenił(a) film na 3
Rafalqs

Ktoś coś jeszcze dziś poleca ?

ocenił(a) film na 2
Rafalqs

http://www.filmweb.pl/film/Pogromca-2006-310386

ocenił(a) film na 2
mahian

o rany obejrzałeś trzy filmy klasy Z pod rząd

ocenił(a) film na 2
Katharsisss

Ten jakże szlachetny odłam kina zawładnął moim sercem i najskrytszymi zakamarkami duszy!

ocenił(a) film na 2
mahian

Więc aby dobić cię ostatecznie polecam ci film Birdemic. Masz tu recenzje ze spoilerami drugiej części jeśli chcesz
http://www.youtube.com/watch?v=YLXFP1BjOHc
A tu link do naszego fanklubu
http://www.filmweb.pl/forum/filmy/Kino+klasy+Z+5.0+-+temat+dla+Koneser%C3%B3w+Sp ecyficznych+Dzie%C5%82+Sztuki+nr+5.,2371709?page=4

mahian

O rety i do tego jednym z nich był tragiczny Skeleton Man! Szacunek! :)

ocenił(a) film na 2
Valdoraptor23

gorsze było to że on leciał koło północy, brat mi mówił że widział parę scen jakieś nabijanie na włócznie czy coś

ocenił(a) film na 2
Katharsisss

'Jakieś nabijanie'?! To było WYJĄTKOWE nabijanie!

ocenił(a) film na 2
mahian

Muszę zobaczyć samemu

ocenił(a) film na 2
Katharsisss

Głębia życia Ci nieznana
Pókiś nie widział Skeleton Mana

mahian

A komandosi to elita wojska po prostu xD

ocenił(a) film na 2
mahian

Skeleton Man sprawił, że musiałem dławić się śmiechem, żeby nie pobudzić śpiących domowników. Na pewno jeszcze do niego wrócę, ponieważ czuję, że to jeden z tych filmów, które nie dość, że się nie nudzą to jeszcze mają w sobie wiele ukrytych smaczków! :D

Forum Fanklubu jest oczywiście przeze mnie odwiedzane, a i filmy w nim wymienione dodane to 'must see list'. Niemniej dziękuję za troskę! :)

mahian

Miałem to samo, widziałem kiedyś koło północy, wielka szkoda że jakaś stacja nie emituje go w "klubowych" godzinach. Faktycznie nie pozwala zasnąć :D

ocenił(a) film na 2
DwuglowyUserKomentuje

zdecydowanie jedna z lepszych komedii:)

użytkownik usunięty
Valdoraptor23

Od czasu do czasu lubię sobie zobaczyć jakiś epicki film z Pulsu, takie HBO tylko w Polskim wydaniu. Nie inaczej jest w tym wypadku, kawał interesującego kina, fajnie było jak Wielka stopa, raz był mały a zaraz większy. Ciekawe, prawda? Co to znaczy? :)

Jeśli nie można określić przyczyny jakiegoś zjawiska w filmie klasy Z, to jest już na 75% pewne że w grę wchodzą tachiony i bozony ;D A na poważnie: to typowe przy potworach tego kalibru, które występują w znanych nam otoczeniach, do których mamy wizualne odniesienie. Twórcy nigdy nie mogą się zdecydować, przez co "struktura atomowa" potwora pozostaje graficznie niestabilna ;D A to i tak był tylko jeden z mniejszych mankamentów tego dzieła.

ocenił(a) film na 3
Valdoraptor23

Nie mogłam wczoraj z wami komentowac na bieżąco z powodu awarii, ale dzielnie oglądałam sama. Nie wyniudziłam się, pare razy zaŚMIAŁAM. oGÓLNE WRAŻENIEna 3 gwiazdki.

ocenił(a) film na 2
slodziutka

sama ? nooo wiesz :P

ocenił(a) film na 3
skompy18

ahhh nę pardonsik, oglądałam z uzytkownikiem Skompy18, :P

ocenił(a) film na 2
slodziutka

już lepiej :P

ocenił(a) film na 3
skompy18

Jaka tresura :P

ocenił(a) film na 2
slodziutka

tresura ? :P nazwałbym to raczej dążeniem do prawdy :P

ocenił(a) film na 3
skompy18

brakuje ci tylko bacika :P

ocenił(a) film na 2
slodziutka

ale ty masz fantazje :) i to tak publicznie o tym piszesz :x

ocenił(a) film na 3
skompy18

nikt nie przeczyta.... No fantaze miewam wybujałą :P

ocenił(a) film na 2
slodziutka

Haha, a właśnie, że przeczyta! :P

ocenił(a) film na 2
slodziutka

oj przeczyta , przeczyta, ale fantazje ciekawsze od filmu:)

ocenił(a) film na 3
annikki27

Zawsze fantazje sa ciekawsze do filmów :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones